W zestawie taniej
Absolut Repair | Zestaw do włosów zniszczonych: odżywka 1000ml + maska 500ml + POMPKA W PREZENCIE!

Loreal Absolut Repair | Zestaw do włosów zniszczonych: odżywka 1000ml + maska 500ml + POMPKA W PREZENCIE!

118.26 zł 124.49 zł
5 % taniej
Zobacz wszystkie produkty marki:
Loreal
Zobacz pozostałe produkty z linii:
Absolut Repair

Opis

W skład zestawu wchodzą:
- odżywka Loreal Absolut Repair Conditioner 1000ml
- maska Loreal Absolut Repair Mask 1000ml
- pompka

Zestaw pochodzi z linii Loreal Absolut Repair Gold Quinoa + Protein, która zastąpiła klasyczną wersję Absolut Repair Lipidium. Nowe składniki aktywne - komosa ryżowa i białko pszeniczne - jeszcze lepiej regenerują, wzmacniają i odżywiają zniszczone i wymagające specjalnej troski włosy. Gama Absolut Repair to gwarancja ulepszonej formuły, która doskonale współgra z pasmami łamliwymi, kruchymi, rozdwajającymi się oraz potrzebującymi intensywnego odżywienia.

Efekty stosowania produktów z linii Loreal Absolut Repair Gold Quinoa + Protein są zdumiewające: już po 5 użyciach szamponu i maski uszkodzenia włosów zmniejszają się aż o 77%, a ich blask zwiększa się aż 7-krotnie!

Dlaczego akurat komosa ryżowa i białko pszeniczne?

Komosa ryżowa (Quinoa) to inaczej "święte zboże Inków" cenione za swoje szczególne właściwości odżywcze. W ostatnim czasie szturmem podbija rynek kosmetyczny i staje się istotnym składnikiem w produktach pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Zawarte w komosie proteiny i aminokwasy posiadają silne właściwości regenerujące oraz ochronne. Tego właśnie potrzeba zniszczonym i kruchym włosom!

Białko pszeniczne (Protein) posiada właściwości naprawcze i wzmacniające. Otula włókna kosmyków, wygładza ich strukturę, zapewnia miękkość i blask. Dzięki białkom pszenicznym włosy stają się bardziej elastyczne i tym samym bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne podczas szczotkowania, suszenia, wiązania czy upinania. W efekcie kosmyki mogą wytrzymać o wiele więcej i zachowują zdrowy i mocny wygląd.

Produkty w zestawie

Wypowiedz się na temat produktu

Absolut Repair | Zestaw do włosów zniszczonych: odżywka 1000ml + maska 500ml + POMPKA W PREZENCIE!

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: