Blender Defender | Etui ochronne na 2 gąbki do makijażu
Blender Defender | Etui ochronne na 2 gąbki do makijażu 61,59 zł

Beauty Blender Blender Defender | Etui ochronne na 2 gąbki do makijażu

61,59 zł

Wysoki stan magazynowy

Dostępny.
Zamów do 16:00 Kurierem InPost lub Paczkomatem a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria
Opis
Beauty Blender Blender Defender to etui ochronne na 2 gąbki do makijażu. To silikonowe opakowanie jest w stanie zmieścić dwie namoczone (o zwiększonych wymiarach) gąbeczki.

Etui ochronne Beauty Blender Blender Defender to doskonały sposób na transport Beauty Blendera po wykonywaniu makijażu oraz codzienne przetrzymywanie gąbeczki na półce w łazience - jest bowiem chroniona przed czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie może swobodnie schnąć. Pojemniczek nie jest szczelnie zamknięty, posiada prześwity, dzięki którym powietrze może swobodnie docierać do wilgotnych gąbeczek i przyspieszyć ich wysychanie.

Silikonowe opakowanie w kolorze różowo-czarnym doskonale sprawdzi się w podróży, może być bez problemu zabrane do torebki czy bagażu, a także będzie praktycznym miejscem do przetrzymywania mokrej gąbeczki po zrobieniu makijażu. Koniec z problemem z wysychaniem gąbeczki w różnych dziwnych miejscach w łazience! Po prostu włóż gąbeczki do opakowania i pozostaw je w dowolnym miejscu. Będą chronione, nigdzie nie spadną, a jednocześnie szybko wyschną. Same plusy!

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco