Mgiełka do włosów

Mgiełka do włosów (wymienna nazwa) to kosmetyk na pograniczu stylizacji i pielęgnacji włosów, występujący w formie aerozolu. Głównym zadaniem mgiełek jest zapobieganie określonym problemom naszych włosów i nadanie fryzurze określonego wyglądu końcowego.

Mgiełka do włosów to kosmetyk dużo lżejszy od lakieru do włosów, który spełnia zwykle rolę stylizatora. Mgiełka zawsze pielęgnuje i odżywia włosy, a dopiero potem delikatnie stylizuje dany rodzaj włosów. Mgiełki obfitują w wiele składników odżywczych, jak ekstrakty roślinne, witaminy, odżywcze olejki, filtry UV.

mgiełka do włosów
Ze względu na efekt końcowy i działanie, mgiełki do włosów możemy podzielić na mgiełki nawilżające, mgiełki ochronne, mgiełki wygładzające, mgiełki  nabłyszczające, mgiełki zapobiegające wypadaniu włosów, mgiełki dodające objętości, mgiełki chroniące kolor włosów farbowanych, mgiełki do fal i loków. Spreje i mgiełki do włosów aplikujemy na włosy suche lub wilgotne, pamiętając o rozsądnym dawkowaniu kosmetyku.

mgiełka do włosów Alterna 48hour Volume Spraymgiełka do włosów John Masters Organics Sea Mistmgiełka do włosów ALterna

Polecamy: lekki spray na bazie cennych ekstraktów roślinnych, dodający włosom objętości Alterna Bamboo 48-Hour Sustainable Volume, spray John Masters Organics Sea Mist dający efekt plażowych fal oraz mgiełkę nabłyszczającą włosy Alterna Bamboo Shine Mist.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *