Color Motion | Ekspresowa kuracja po koloryzacji 500ml
Color Motion | Ekspresowa kuracja po koloryzacji 500ml 56,38 zł

Wella Color Motion | Ekspresowa kuracja po koloryzacji 500ml

56,38 zł

11,28 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wella
Opis
Wella Color Motion Post-Color Treatment to ekspresowa kuracja po koloryzacji włosów. Specyfik aplikuje się niczym płukankę na włosy po koloryzacji, pozostawia na zaledwie 30 sekund i gotowe - odcień pasm jest wzmocniony, łuski zamknięte, a całe pukle prezentują się wprost zjawiskowo.

Kuracja po farbowaniu Wella Color Motion Post-Color Treatmentoptymalizuje poziom pH włosów po koloryzacji, neutralizuje resztki utleniacza pozostające na puklach oraz zamyka łuski włosa. W efekcie pukle stają się zjawiskowo gładkie, lśniące i miękkie, a pigment jest zabezpieczony w ich wnętrzu bez ryzyka szybkiego wypłukania czy zblaknięcia.

Kuracja działa w zaledwie 30 sekund!
Konsystencja jest nieco bardziej płynna niż konsystencja kuracji Invigo.

Pojemność:
500ml
Sposób użycia
• Kosmetyk stosuj po zabiegu farbowania.
• Niewielką ilość kuracji nanieś równomiernie na odsączone ręcznikiem włosy i pozostaw na 30 sekund.
• Następnie dokładnie spłucz.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.