Curly Shine | Maska do włosów kręconych i falowanych 500ml
Curly Shine | Maska do włosów kręconych i falowanych 500ml 23,58 zł

Fanola Curly Shine | Maska do włosów kręconych i falowanych 500ml

23,58 zł

Nie jest już dostępny

Pojemność
Zobacz pozostałe produkty z linii: Fanola Curly Shine
Opis
Maska Fanola Curly Shine Curly and Wavy Hair powstała, by pielęgnować, dyscyplinować i wzmacniać włosy z natury kręcone, falowane i puszące się. Specyfik podkreśla skręt pasm, zapobiega ich puszeniu, dociąża i dyscyplinuje włosy kręcone, oferując intensywne nawilżenie.

Produkt ułatwia późniejsze rozczesywanie i modelowanie pasm kręconych i falowanych, tworząc na ich powłoce cienki film wygładzający strukturę kosmyków. W efekcie czupryna staje się cudownie miękka, lśniąca i przyjemna w dotyku, nie puszy się, a problem odstających we wszystkie strony pojedynczych włosków odchodzi w zapomnienie.

Maska Fanola Curly Shine Curly and Wavy Hairzapobiega puszeniu się i odstawaniu falowanych i kręconych włosów. Za właściwości wzmacniające i nawilżające odpowiadają proteiny jedwabiu. To dzięki nim struktura włosów jest gładka, pozbawiona ubytków, bardziej odporna na łamanie i kruszenie. Kosmetyk przywraca elastyczność, chroni pasma przed wilgocią i działa antystatycznie, pozostawiając włosy miękkie i pełne blasku. Proteiny jedwabiu tworzą krystaliczną barierę ochronną na pasmach włosów, gwarantując zjawiskowy wygląd włosów falowanych i kręconych.

Pojemność:
500ml
Sposób użycia
• Umyj włosy szamponem Fanola Curly Shine i spłucz.
• Odpowiednią ilość maski (zależną od gęstości i grubości włosów) nanieś na całą długość włosów.
• Pozostaw na 5 minut.
• Po tym czasie dokładnie spłucz.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco