Cutting Comb | Grzebień do strzyżenia i stylizacji - uszkodzony kartonik zewnętrzny
Cutting Comb | Grzebień do strzyżenia i stylizacji - uszkodzony kartonik zewnętrzny 41,59 zł

Mason Pearson Cutting Comb | Grzebień do strzyżenia i stylizacji - uszkodzony kartonik zewnętrzny

41,59 zł

Liczba sztuk na magazynie: 2

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Uwaga: Informujemy, iż powyższa cena produktu, wynika z uszkodzenia kartonika zewnętrznego, jednak dołożymy wszelkich starań, by produkt dotarł w bezpieczny sposób. Profilowany grzebień do strzyżenia i stylizacji włosów. Wysokopolerowane zwężone ząbki i zaokrąglone brzegi nie podrażniają skóry głowy, idealnie rozczesują nie szarpiąc włosów. Ten grzebień daje większy komfort stosowania niż tradycyjne grzebienie. 
Właściwości: • idealny do strzyżenia i stylizacji, • ręcznie wykonany grzebień dla pań i panów, • zaokrąglone brzegi nie podrażniają skóry, • unikalny, klasyczny wygląd i niezwykła wytrzymałość, • zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Grzebienie Mason Pearson są ręcznie wykonane z najwyższej jakości celuloidu na świecie. Jest to ten sam materiał, który używany jest do produkcji biżuterii, kostiumów sławnych projektantów, do ozdób do włosów i okularów. Przypatrując się uważniej grzebieniom Mason Pearson można zauważyć efekt 3D wzoru powłoki. Jest to wynik opatentowanego procesu, który replikuje naturalny żółwi szylkret. 
O marce:
Szczotki do włosów Mason Pearson mają bardzo długą i wspaniałą historię. Utworzona w 1885 roku przez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek wykonanych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w dużej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco