No More | Wegańska maska ułatwiająca stylizację włosów 200ml
No More | Wegańska maska ułatwiająca stylizację włosów 200ml 7,40 zł

Fanola No More | Wegańska maska ułatwiająca stylizację włosów 200ml

7,40 zł

3,70 zł / 100 ml

Liczba sztuk na magazynie: 1

Pojemność Filtry
Zobacz pozostałe produkty z linii: Maski
Opis
Fanola No More The Styling Mask to wegańska maska, która łączy w sobie właściwości pielęgnujące z właściwościami stylizującymi (bez żywic w składzie).

Specjalna formuła zawierająca technologię ActiveMiraclay na bazie naturalnej glinki chroni przed czynnikami zewnętrznymi, kontroluje objętość, pielęgnuje i wzmacnia. Wspiera odbudowę kosmyków, bez zbędnego obciążenia i sklejenia. Jednak co najważniejsze: ułatwia modelowanie i stylizowanie włosów oraz przedłuża efekt stylizacji! W efekcie włosy są miękkie, mniej puszące i łatwiejsze w układaniu. Maska jest w 99% pochodzenia naturalnego, nie posiada silikonów, parabenów, a jej pH wynosi 3 - 3.5.

Linia kosmetyków Fanola No More to zupełnie nowe podejście do pielęgnacji i stylizacji włosów. Specjalna technologia zastosowana w tych produktach pozwala na dłuższe utrzymanie idealnej stylizacji (zarówno gładkich, jak i falistych fryzur) bez użycia sztucznych żywic, pianek, lakierów czy innych specyfików.

Co bardzo ważne, szampon i maska Fanola No More w widoczny sposób dbają zarówno o Twoje włosy, jak i środowisko naturalne. Specyfiki bazują na unikalnej technologii, która skraca czas suszenia włosów nawet o 70 sekund, a także zmniejsza zużycie wody podczas spłukiwania z 53 sekund do 34! To bardzo dużo!

Stosując szampon Fanola No More Prep Cleanser, oszczędzasz 2.2 litrów wody (38%); stosowanie maski Fanola No More Styling Mask pomoże Ci zaoszczędzić 1,3 l wody (25,5%); (według danych organizacji Save the Water Ambassador).

Efekt? Aż 3,5 l mniej zużytej wody podczas każdego mycia!

Pojemność:

200ml
Sposób użycia
• Na umyte i lekko wilgotne włosy zaaplikuj niewielką ilość kosmetyku.
• Rozprowadź równomiernie na całej długości pasm.
• Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.