Hair Manya Directional Volumizer | Pianka zwiększająca objętość 250ml
Hair Manya Directional Volumizer | Pianka zwiększająca objętość 250ml 72,99 zł

Kemon Hair Manya Directional Volumizer | Pianka zwiększająca objętość 250ml

72,99 zł

29,20 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Produkty dodające objętości
Opis
Kemon Hair Manya Directional Volumizer to pianka zwiększająca objętość z bardzo precyzyjnym aplikatorem, dzięki któremu stylizacja staje się łatwiejsza. Pianka przeznaczona jest do stylizacji długich, jak i krótkich fryzur układanych techniką wolnej ręki dla osób, pragnących znacznego nadania objętości stylizacji. Zapewnia kontrolę oraz wsparcie włosów na ich długości.

Linia produktów Kemon Hair Manya została opracowana w celu wydobycia kreatywności stylistów oraz użytkowników. Przeznaczona do profesjonalnej stylizacji włosów dla kobiet oraz mężczyzn, oferuje różnorodność w tworzeniu stylizacji bez ograniczeń.

Pojemność:
250ml
Sposób użycia
• Trzymaj produkt pionowo i rozpylaj na wilgotne włosy u nasady oraz w środkowej części pasm, równomiernie pokrywając całą ich długość.
• Aby uzyskać jak największą objętość, suszy suszarką, jednocześnie wyciągając włosy na szczotkę. W celu uzyskania lżejszej fryzury ułóż włosy palcami.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin