Colour Bomb 747 | Koloryzująca odżywka - Lśniąca Miedź 250ml
Colour Bomb 747 | Koloryzująca odżywka - Lśniąca Miedź 250ml 68,62 zł

IdHair Colour Bomb 747 | Koloryzująca odżywka - Lśniąca Miedź 250ml

68,62 zł

27,45 zł / 100 ml

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis
IdHair Colour Bomb to nowej generacji koloryzująca odżywka do włosów, która nadaje głębię i intensywność koloru oraz wzmacnia i wyraźnie odżywia włosy.

Odcień: 747 Lśniąca Miedź

Działanie IdHair Colour Bomb

Odżywka jest wzbogacona o keratynę oraz witaminę B5, które wpływają na nawilżenie i odbudowę włosa. Kluczową funkcją produktu jest odświeżenie istniejącego już koloru i jest to odżywczy zabieg wspomagający koloryzację wykonywaną w salonie fryzjerskim bądź też w domowym zaciszu. Colour Bomb działa wyłącznie na włosach farbowanych i rozjaśnianych, dając im efekt lśniących i mocno nasyconych kolorem włosów. Odżywka jest łatwa w aplikacji i wystarczą tylko 3-15 minut, by uzyskać pożądany look.

Poznaj zalety IdHair Colour BombGłówne składniki:

D-Panthenol – znany również pod nazwą witamina B5. Odpowiada za nawilżenie oraz wzmocnienie struktury włosa.
Hydrolizowana keratyna – jest niezbędnym składnikiem wspomagającym odżywienie włosów. Ponadto regeneruje zniszczone struktury włosów zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Pojemność: 250ml
Sposób użycia
• Umyj włosy, a następnie dobrze je osusz lub pozostaw do całkowitego wyschnięcia
• Przed aplikacją odżywki rozczesz dobrze włosy, w celu równomiernego rozprowadzenia produktu.
• Nałóż równomiernie odżywkę i pozostaw na włosach na 3 do 15 minut, w zależności od pożądanej intensywności koloru, a także od stopnia porowatości włosów.
• Spłucz dokładnie odżywkę i zacznij się cieszyć intensywnym, odświeżonym kolorem

Baw się kolorem z IdHair Colour Bomb:
Chcesz zaszaleć i pobudzić swoją kreatywność? Połącz różne odcienie odżywki Colour Bomb i stwórz nowy kolor

Oryginalny kolor jest zbyt intensywny? Połącz odżywkę Colour Bomb z tą, która używasz, na co dzień, dzięki temu uzyskać nowy, delikatny, pastelowy kolor.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.