iStyle Fine Hair | Szczotka do włosów cienkich
iStyle Fine Hair | Szczotka do włosów cienkich 49,99 zł

Olivia Garden iStyle Fine Hair | Szczotka do włosów cienkich

49,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS 0 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Rodzaj
Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Szczotka ta powstała z myślą o posiadaczkach włosów cienkich. Bez problemu poradzi sobie nawet z najbardziej niesfornymi włosami. Jej unikalna budowa jest dostosowana do włosów cienkich i delikatnych. Dzięki antystatycznemu włosiu włosy nie puszą się i nie elektryzują. Jonizacja zawarta w szczotce sprawia, że włosy są miękkie i gładkie. Doskonała jest zarówno do włosów męskich jak i damskich. Szczotka nie szarpie włosów, rozczesuje włosy mokre i suche, a jej korpus dostosowuje się do kształtu głowy. Od idealnej fryzury dzieli Cię tylko kilka ruchów szczotką.

Wymiary szczotki:
- długość całkowita szczotki: ok. 21,5cm
- szerokość: ok. 4,1cm
- długość igieł czeszących: ok. 2cm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.