Profesjonalne pędzle do makijażu ust

liczba produktów: 0
Profesjonalne pędzle do makijażu ust

Jaki pędzel do makijażu ust? czytaj

Aplikacja pomadki na ustach pędzelkiem stała się domeną wizażystek. W warunkach domowych niewiele z nas korzysta z tego typu nakładania pomadki na usta. Korzystanie z pędzli do ust niesie za sobą wiele korzyści - jakich? Sprawdźmy w tym poradniku.

Korzyści z nakładania pomadki pędzlem do ust

Stosowanie pędzelka do malowania ust przynosi ze sobą wiele korzyści, nie bez przyczyny stosują je profesjonalne wizażystki. Pędzel do ust stosowany systematycznie zmniejsza zużycie pomadki - udowodniono bowiem, że nakładając pomadkę bezpośrednio na usta zużywamy jej o wiele więcej i szybciej. Zastosowanie pędzla do nakładania pomadki doskonale przedłuża trwałość makijażu ust, a tym samym ułatwi aplikację np. dwóch odcieni pomadki. Pędzel ten nie służy tylko do nakładania pomadki lecz również do konturowania ust.

Jaki powinien być pędzel do ust?

Najlepszy pędzel do wykonania makijażu ust jest cienki i sztywny. Im krótszy trzonek pędzla tym łatwiejsza staje się aplikacja kosmetyku na ustach - większe wyczucie kontroli ruchu. Najlepiej jeśli będzie on wykonany z włosia syntetycznego bądź mieszanego. Pędzle do ust inaczej zwane liplinery znaleźc można w dwóch wersjach, cieńszej oraz szerszej. Cienka doskonale sprawdza się do konturowania ust czyli ich obrysu, zaś szersza do wypełnienia ust pomadką.

Jak malować usta pędzlem?

Nakładanie pomadki na usta za pomocą pędzla nie musi być niczym trudnym jeśli wiemy w jaki sposób to wykonywać. Prawidłowa aplikacja kosmetyku może nie tylko przynieść wspaniałe rezultaty i piękny wygląd ust lecz również zapobiega nadmiernej ilości kosmetyku na ustach. Oto jak powinno wyglądać malowanie ust pędzlem:

  • Nabieramy odrobinę pomadki na pędzel

  • Aplikację zaczynamy od nałożenia pomadki na łuk Kupidyna (górna część ust) i nakreślenia konturu górnych ust

  • Następnie kreślimy kontur dolnych ust również zaczynając od ich środkowego punktu

  • Jeśli kontur ust jest prawidłowy możemy przystąpić do ich wypełnienia

Konturowanie może z początku wydawać się trudnym zadaniem, lecz nie warto się zrażać tylko próbować dalej. Dla ułatwienia można również wykonać kontur ust kredką w kolorystyce najbardziej zbliżonej do koloru pomadki.

 

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: