liczba produktów: 1
Ecooking - Certyfikowane kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Poznaj markę Ecooking czytaj

Ecooking to firma powstała w 2015 roku. Jej głównym założeniem było zapewnienie luksusu skórze z bezkompromisowym naciskiem na pielęgnację i dostarczenie jej tych składników, które potrzebuje.

Co wyróżnia markę Ecooking?

Motto marki Ecooking:

"Działanie kosmetyku jest najważniejsze, ale musi być tak organiczny i naturalny, jak to tylko możliwe."

Misją marki Ecooking jest tworzenie produktów, które będą rozwiązaniem dla różnych potrzeb skóry każdej/-go z nas. Małymi krokami duńscy twórcy marki opracowywali receptury, które będą niezwykle proste, ale również niezwykle skuteczne. To, co z pewnością wyróżnia kosmetyki marki Ecooking to nazwy. Są one proste, nieskomplikowane. Jest zatem krem na noc, krem na dzień - dzięki temu firma chce pokazać, że jest uczciwa i przejrzysta. Etykiety zawierają wszystkie kluczowe informacje, o których konsument powinien wiedzieć przed zakupem kosmetyku. Produkty powstają w poszanowaniu człowieka i środowiska, przede wszystkim zawierają wyłącznie naturalne i organiczne składniki, a ich jakość potwierdzają otrzymane certyfikaty i międzynarodowe nagrody.

Naturalne produkty Ecooking cechują się:
wyselekcjonowanym składem bogatym w witaminy i antyoksydanty,
naturalnym składnikami o bioaktywnym działaniu,
• 100% czystymi i organicznymi olejami,
• 100% czystymi olejkami i eterycznymi i ekstraktami zapachowymi,
• są wegańskie i pozbawione parabenów.

Ecooking - bezkompromisowa pomoc w walce z problemami skóry.

Kosmetyki Ecooking to produkty przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy rodzaj skóry. Ich zadaniem jest pomoc i przeciwdziałanie problemów skóry, z którymi borykają się klienci. Drobne linie, zmarszczki, zaczerwienienia czy trądzik - nie ma wyzwania, którego nie podejmie się marka Ecooking. Każdy bowiem zasługuje na dobre samopoczucie, jak również zdrową i dobrze odżywioną skórę. Produkty marki Ecooking stworzone zostały z najlepszych składników, dobranych odpowiednio do potrzeb skóry i pożądanego efektu. Pomimo wyselekcjonowanych składników, marka stara się utrzymać niewygórowane ceny, aby produkty były dostępne dla wszystkich.

Kosmetyki Ecooking szereg certyfikatów m.in. certifikat Vegan oraz Allergy.

 

Poznaj produkty, które powstały z myślą o Tobie i środowisku. Ciesz się piękną i promienną skórą każdego dnia.


 

 

 

CERTYFIKATY


Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Ecooking (1)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: