L'oreal Absolut Repair

liczba produktów: 17
L'oreal Absolut Repair

Dowiedz się więcej o L'OREAL ABSOLUT REPAIR czytaj

Znana na całym świecie linia marki Loreal Absolut Repair Lipidium pojawiła się w nowej odsłonie. Produkty Loreal Repair przeznaczone są dla osób posiadających włosy zniszczone, które potrzebują wzmocnienia, regeneracji, odżywienia i odbudowy. Nowy brand marki to nowe produkty, które zawierają ulepszoną formułę, aby w jak najlepszy sposób regenerować i odżywiać uszkodzone włosy. 

Linia Loreal Absolut Repair to nowe składniki. Nowa formuła zawiera komosę ryżową oraz białko pszeniczne. 

Komosa ryżowa inaczej zwana quinoa wykazuje bardzo duże wartości odżywcze, które znane i cenione były już przez plemiona zamieszkujące Amerykę Południową. Komosa ryżowa zawarta w produktach Loreal Repair to bogactwo aminokwasów i protein, które działają regenerująco i ochronnie na włosy. Dodatkowo quinoa posiada działanie nawilżające. Dzięki temu włosy są wzmocnione, nawilżone oraz zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi powodującymi ich uszkodzenia.  

Białko pszeniczne natomiast posiada działanie wzmacniające i “naprawcze”. Dzięki swoim właściwościom otula włókno włosa, dzięki czemu poprawia jego strukturę i kondycję. Białko pszeniczne sprawia, że włosy stają się wygładzone i bardziej elastyczne, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia łamliwości i rozdwajania końcówek. 

W skład linii Loreal Absolut Repair wchodzą:

  • Szampon i odżywka

  • Klasyczna maska

  • Złota maska o lekkiej żelowej formule do włosów cienkich (nowość!)

  • Serum

  • Krem termiczny

  • Spray 10w1 (nowość!)

Nowa linia Loreal Absolut Repair dzięki zmienionej formule regeneruje, odżywia i wzmacnia włosy bez efektu obciążenia na długości i końcach. Efekt: zdrowe włosy bez względu na grubość czy gęstość.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

L'oreal Absolut Repair (17)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: