L'oreal Inoa

liczba produktów: 131
L'oreal Inoa

Dowiedz się więcej o Loreal Inoa: czytaj

Loreal Inoa to koloryzacja w kremie bez amoniaku, która gwarantuje pokrycie siwych włosów. Kolor jest trwały, a efekt koloryzacji utrzymuje się do kilku razy dłużej. 

Co wyróżnia farby Loreal Inoa?

Dzięki kosmetykom Loreal Inoa możesz rozjaśnić swoje włosy aż do 3 poziomów, co pozwoli Ci na uzyskanie błyszczącego i niesamowitego koloru. Bogata gama odcieni Loreal Inoa sprawi, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Włosy zachwycają nie tylko pięknym kolorem, są one odżywione, wzmocnione i pełne blasku. Inoa to nie tylko koloryzacja, ale również głębokie odżywienie dzięki technologii ODS2, która gwarantuje włosom piękny wygląd, zachowując naturalny poziom lipidów i aminokwasów we włóknie włosa. Technologia ODS2 pozwala na maksymalne wykorzystanie zawartych w składzie Loreal Inoa olejków przy minimalnym stężeniu oksydantów.

Koloryzacja Inoa - dlaczego warto?

Dzięki zawartym w składzie farb Inoa olejkom włosy nie tylko są nawilżone i odżywione. Sam kolor jest pełen blasku i utrzymuje się około 6 tygodni. Po zastosowaniu farby Loreal Inoa włosy stają się nie tylko błyszczące, ale również miękkie. Farbę Loreal Inoa łatwo się nakłada i rozprowadza na kosmykach, a do tego zapewnia komfort skóry głowy. Dzięki temu możemy ją bezpiecznie wykonać w domowym zaciszu. Farba Loreal Inoa nie posiada zapachu.

Rodzaje farb Loreal Inoa

Wśród koloryzacji Loreal możemy wyróżnić Inoa i Inoa Supreme. Czym różnią się te dwie linie produktów do farbowania włosów?  Loreal Inoa Supreme to koloryzujący żel do włosów, który zapewnia 100% pokrycie siwych włosów. Tak jak klasyczna paleta farb Loreal Inoa zapewnia włosom wiele odcieni kolorystycznych oraz nawilżenie i odżywienie kosmyków. Włosy siwe zyskują nie tylko naturalny odcień włosów, ale również piękny i zdrowy wygląd. 

Zapewnij włosom głębię koloru, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi skóry głowy i nawilżeniu kosmyków - sięgnij po koloryzację Loreal Inoa.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

L'oreal Inoa (131)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: