L'oreal Steampod

liczba produktów: 12
L'oreal Steampod

Dowiedz się więcej o linii Loreal Steampod: czytaj

Linia Steampod została stworzona specjalnie dla miłośniczek prostowania włosów. Prostownice oraz kosmetyki do pielęgnacji oraz ochrony pasm podczas zabiegu to właśnie sztandarowe produkty tej serii.

Co charakteryzuje linię Steampod marki Loreal?

Steampod Loreal to kosmetyki i akcesoria przeznaczone do prostowania włosów. Nowoczesny design marki, jak również nowe produkty sprawiają, że linia ta staje się jeszcze bardziej pożądana przez konsumentów i docenia zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów stylizacji pukli. 

Linia Steampod Loreal to narzędzie do stylizacji włosów - prostownica parowa oraz kosmetyki zapewniające włosom ochronę i niesamowitą gładkość. W linii Steampod Loreal zastosowano technologię pary wodnej oraz pro-keratyny, aby zapewnić włosom jak najlepszy efekt gładkości przy maksymalnej ochronie przed ciepłem.  Jeśli zależy Ci, aby Twoje włosy były gładkie i pełne blasku, sięgnij po produkty Steampod Loreal!

Prostownica Steampod to nie tylko narzędzie do wygładzania włosów. Przy jej pomocy można wykonać również naturalne fale. 

Prostownica parowa Loreal - czym się wyróżnia?

Profesjonalne wygładzenie włosów i zapewnienie im ochrony przed ciepłem to główne zalety linii Loreal Steampod. Prostownica parowa dzięki swojej technologii pary wodnej i funkcji pro-keratin pozwala na otwarcie łuski włosa i wprowadzenia do jego wnętrza keratyny. Dzięki temu włos nie tylko zostaje wygładzony, ale jednocześnie wzmocniony. Prostownica Streampod posiada płytki, które mają anodyzowaną powłokę i grzebień, który umożliwia rozczesywanie włosów przed ich prostowaniem oraz oferuje im elastyczność i sprężystość. Prostownica parowa Loreal zapewnia włosom gładkość oraz odpowiedni poziom wilgoci.

Loreal Steampod kosmetyki - poznaj je!

W skład linii Steampod Loreal oprócz prostownicy parowej wchodzą również kosmetyki, które zapewniają zarówno ochronę, jak i pielęgnację prostowanych kosmyków. W skład linii wchodzą:

  • termoochronny krem odbudowująco-prostujący, który dostępny jest w dwóch wersjach - dla włosów cienkich i grubych. Zapewnia kosmykom ochronę przed ciepłem i wygładza je bez efektu obciążenia. Pro-keratyna zawarta w kosmetyku pod wpływem pary wodnej wnika do wnętrza włosa. 

  • serum wygładzające na końcówki włosów to ostatni element stylizacji i pielęgnacji włosów kosmetykami linii Steampod Loreal. Zastosowany na końcu pielęgnacji zapewnia końcówkom włosów wygładzenie i ochronę przed łamaniem. 

Więcej o prostownicy parowej i linii Steampod Loreal możecie poczytać na naszym blogu - Prostownica parowa – nowość w stylizacji i wygładzeniu włosów!.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

L'oreal Steampod (12)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: