Maria Nila

liczba produktów: 0
Maria Nila

Dowiedz się więcej o marce Maria Nila: czytaj

Kosmetyki wegańskie Maria Nila to zdecydowanie pionier na rynku produktów naturalnych. Szwedzkie kosmetyki Maria Nila zachwycają nie tylko swoim działaniem, ale również wyglądem i zapachem.

Maria Nila - co ją wyróżnia?

Marka Maria Nila to w 100% wegańskie produkty, które dalekie są do wyrządzenia jakiejkolwiek krzywdy zwierzętom. Pracujący dla Maria Nila chemicy tworzą kosmetyki z myślą o ochronie nie tylko zwierząt, ale również przyrody. Odpowiednio dobrane składniki pielęgnują włosy i ciało na najwyższym poziomie, o czym świadczy wiele kontroli od samego pomysłu do ostatecznego produktu. 

Kosmetyki Maria Nila to?

Warto na początku wspomnieć, że kosmetyki Maria Nila są również wolne od siarczanów i parabenów. W brandzie marki Maria Nila znaleźć można kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała. Wśród kosmetyków do włosów znaleźć możesz linię dostosowaną do każdego rodzaju włosów, a każda z nich chroni kolor włosów farbowanych. Dodatkowo produkty Maria Nila zabezpieczają przed promieniowaniem UV, a aktywne składniki doskonale odżywiają włosy.

W ofercie marki Maria Nila znaleźć można również profesjonalne rękawiczki jednorazowe. Idealne do wykonywania koloryzacji czy nakładania produktów zawierających pigmenty jak na przykład odżywki i maski. Rękawiczki jednorazowe Maria Nila to estetycznie zapakowane produkty, które posiadają szerokie zastosowania. 

Jeśli chcesz wziąć odpowiedzialność za środowisko wybieraj kosmetyki, które swoimi działaniami kierują się ochroną klimatu, środowiska i zwierząt. 

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: