TONI & GUY

liczba produktów: 6
TONI & GUY

Dowiedz się więcej o marce TONI & GUY: czytaj

Poznaj markę, która na rynku fryzjerskim jest już od ponad 50 lat. Produkty marki Toni&Guy znają i stosują styliści na całym świecie. Innowacyjność, kreatywność, a przede wszystkim profesjonalizm sprawiają, że produkty marki Toni&Guy są wyjątkowe i ponadczasowe.

Historia marki

Marka Toni&Guy została założona w roku 1963 przez dwóch braci Mascolo. Nazwa marki pochodzi od ich imion. Założyli oni salon fryzjerski w Londynie, a nieco ponad 20 lat później otworzyli swoje pierwsze atelier poza granicami Europy - w Teksasie. Aktualnie marka posiada około 500 salonów na całym świecie. Bracia nie tylko stworzyli sieć salonów, w których również edukują przyszłych fryzjerów, lecz także całą linię kosmetyków do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. 

Innowacyjność 

Bracia wyróżniali się na tle innych stylistów tym, że nie było dla nich granic. Byli innowacyjni, podążali za trendami i nie bali się sami eksperymentować na włosach swoich klientów. Dzięki temu nie tylko są znani i cenieni na całym świecie, ale również stworzyli potęgę - kreują wizerunek swoich klientów, edukują przyszłych stylistów oraz zapewniają wspaniałą pielęgnację włosów każdemu na całym świecie. Za sukcesem marki stoją siła i upór całej rodziny Mascolo.

Kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji Toni&Guy

Produkty Toni&Guy znane są na całym świecie, a sam brand od 2010 roku jest oficjalnym sponsorem British Fashion Awards. Marka Toni&Guy stworzyła kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, dzięki którym stworzysz każdą fryzurę o jakiej marzysz. Marka posiada w swojej ofercie takie kosmetyki jak szampony, odżywki, maski oraz mgiełki czy olejki. Główne linie marki Toni&Guy pokrywają zapotrzebowanie na wszelkie problemy związane z włosami jak np.: nawilżenie, regenerację, ochronę koloru, wygładzenie i wiele innych. 

Dodatkowo marka Toni&Guy oferuje linię przeznaczoną specjalnie dla mężczyzn zawierającą również produkty do pielęgnacji brody oraz serię przeznaczoną do stylizacji włosów. 

Jeśli nie boisz się eksperymentów, a Twoje włosy potrzebują mocnego wsparcia zarówno w pielęgnacji jak i stylizacji, to marka Toni&Guy jest idealna dla Ciebie. Wypróbuj produkty marki i podziel się z nami swoją opinią!

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

TONI & GUY (6)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: