No.1 and No.2 | Minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania 4ml + 15ml (saszetki)
No.1 and No.2 | Minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania 4ml + 15ml (saszetki) 99,00 zł

Olaplex No.1 and No.2 | Minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania 4ml + 15ml (saszetki)

99,00 zł

521,05 zł / 100 ml

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Pomysł na prezent
Opis


Profesjonalny minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania przywróci włosom odżywienie, siłę i zdrowy wygląd.

W zestawie znajdziesz:
• 1x Bond Multiplier No. 1 4ml
• 2x Bond Perfector No. 2 15ml

Teraz te dwa kultowe profesjonalne produkty możesz zakupić w praktycznych saszetkach i wykorzystać podczas kolejnego zabiegu koloryzacji. Saszetki wystarczą na jedno pełne użycie.

Farbowanie uzupełnione o zabieg regeneracji z wykorzystaniem Olaplex zapewnia zdrowe, odżywione włosy nawet przy rozjaśnianiu. Produkty Olaplex mają za zadanie odbudować zerwane mostki dwusiarczkowe we włosie, dzięki czemu staje się on mocny, gładki, zdrowy.

Bond Multiplier No. 1 to pierwsza część zabiegu, która odbudowuje zniszczone wiązania we włosie i wzmacnia go. Nakładana jest na włosy razem z rozjaśniaczem, farbą czy przy okazji innych zabiegów chemicznych lub na wilgotne włosy, które należy odżywić.

Bond Perfector No. 2 jako druga część zabiegu ma za zadanie chronić i wzmacniać dopiero co naprawione mostki dwusiarczkowe we włosie. Sprawia, że włosy stają się gładkie, miękkie, błyszczące. W swoim składzie posiada ten sam składnik aktywny, co pierwszy krok Olaplex. Nie jest to aktywator, odżywka, produkt neutralizujący czy scalający. Jest jednak konieczny, aby uzyskać efekt zdrowych, błyszczących włosów.

Uwaga!
Po zastosowaniu Bond Multiplier No. 1 należy zawsze nałożyć na włosy Bond Perfector No. 2! W innym wypadku nie jest możliwe odżywienie i regeneracja włosów.

Produkty wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.