'
prev next
Promocja 10 %
W zestawie taniej
No.1 and No.2 | Minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania 4ml + 15ml (saszetki)

Olaplex No.1 and No.2 | Minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania 4ml + 15ml (saszetki)

89.00 zł 89.00 99.00 zł
10 % taniej
  • DUŻA ILOŚĆ
  • Wysyłka 24h
  • DOSTAWA OD 10.99 ZŁ - cennik
Zobacz wszystkie produkty marki:
Olaplex

OpisProfesjonalny minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania przywróci włosom odżywienie, siłę i zdrowy wygląd.

W zestawie znajdziesz:
• 1x Bond Multiplier No. 1 4ml
• 2x Bond Perfector No. 2 15ml

Teraz te dwa kultowe profesjonalne produkty możesz zakupić w praktycznych saszetkach i wykorzystać podczas kolejnego zabiegu koloryzacji. Saszetki wystarczą na jedno pełne użycie.

Farbowanie uzupełnione o zabieg regeneracji z wykorzystaniem Olaplex zapewnia zdrowe, odżywione włosy nawet przy rozjaśnianiu. Produkty Olaplex mają za zadanie odbudować zerwane mostki dwusiarczkowe we włosie, dzięki czemu staje się on mocny, gładki, zdrowy.

Bond Multiplier No. 1 to pierwsza część zabiegu, która odbudowuje zniszczone wiązania we włosie i wzmacnia go. Nakładana jest na włosy razem z rozjaśniaczem, farbą czy przy okazji innych zabiegów chemicznych lub na wilgotne włosy, które należy odżywić.

Bond Perfector No. 2 jako druga część zabiegu ma za zadanie chronić i wzmacniać dopiero co naprawione mostki dwusiarczkowe we włosie. Sprawia, że włosy stają się gładkie, miękkie, błyszczące. W swoim składzie posiada ten sam składnik aktywny, co pierwszy krok Olaplex. Nie jest to aktywator, odżywka, produkt neutralizujący czy scalający. Jest jednak konieczny, aby uzyskać efekt zdrowych, błyszczących włosów.

Uwaga!
Po zastosowaniu Bond Multiplier No. 1 należy zawsze nałożyć na włosy Bond Perfector No. 2! W innym wypadku nie jest możliwe odżywienie i regeneracja włosów.

Produkty wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Opinie o produkcie

Brak opinii dla tego produktu, pozostaw opinię jako pierwsza/y

No.1 and No.2 | Minizestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania 4ml + 15ml (saszetki)

89.00 zł -10 %

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: