Oracle | Falownica do włosów
Oracle | Falownica do włosów 616,20 zł

ghd Oracle | Falownica do włosów

616,20 zł

Liczba sztuk na magazynie: 1

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Lokówki i falownice
Opis
ghd Oracle to nowatorska falownica do włosów. To niezwykłe urządzenie pozwala w błyskawiczny sposób tworzyć wymyślne fale i loki w kilku stylach - od eleganckich i pełnych klasy, przez gęste i obfite, po beztroskie uczesanie w stylu beach waves. Używanie narzędzia jest bardzo proste i jest ono szczególnie polecane dla osób, które nie przepadają za kręceniem pasm na tradycyjnej lokówce.

Falownica ghd Oracle to jedno narzędzie, dzięki któremu można tworzyć wiele różnych fryzur na bazie fal i loków. Błyskawiczne stosowanie, powtarzalność efektu i bezpieczeństwo dla włosów - to główne zalety tej falownicy.

Wystarczy włożyć jedno pasemko pomiędzy nagrzewające się falowane płytki narzędzia i przeciągnąć je od nasady aż po końcówki. Efekt - zakręcone kosmyki! Sekretem narzędzia jest unikalna technologia Curl-Zone połączona ze zgrabnym kształtem rurek grzewczych ułożonych w literę U. Efektywne modelowanie włosów przy jednoczesnym zadbaniu o ich komfort i bezpieczeństwo to główne zalety tego narzędzia.

Falownica ghd Oracle posiada ceramiczne rurki ułożone w unikalny kształt litery U. Przesuwanie pasma włosów pomiędzy nimi sprawia, że kosmyki "zapamiętują" wyprofilowany kształt i stają się cudownie pofalowane. Po fazie nagrzewania następuje moment chłodzenia włosów. To tutaj kształt pukli zostaje utrwalony, nie rozprostowuje się, a dodatkowo łuski włosów zostają zamknięte. Co ważne, dzięki systemowi chłodzenia całe narzędzie pozostaje chłodne i nie stanowi zagrożenia podczas stylizacji włosów przez osoby mniej doświadczone.

Falownica ghd Oracle nagrzewa się do optymalnych 185 stopni Celsjusza. To ta temperatura sprawia, że włosy są już łatwe do stylizowania, a jednocześnie nie zostają uszkodzone, połamane czy przesuszone.

Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać dzięki falownicy ghd Oracle:

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco