Osis Session | Lakier bardzo mocno utrwalający 300ml - brak zatyczki
Osis Session | Lakier bardzo mocno utrwalający 300ml - brak zatyczki 25,81 zł

Schwarzkopf Osis Session | Lakier bardzo mocno utrwalający 300ml - brak zatyczki

25,81 zł

Zobacz pozostałe produkty z linii: Stylizacja włosów
Opis
Uwaga: Informujemy, iż powyższa cena produktu, wynika z braku zatyczki. Dołożymy wszelkich starań, by produkt dotarł w bezpieczny sposób. 
Schwarzkopf Osis Session to niesamowity lakier. 
Bardzo mocno utrwala fryzurę, zapobiega puszeniu i odstawaniu włosów, a jednocześnie pozostawia je naturalnie wyglądające, lekkie i błyszczące. Kosmetyk ekstremalnie utrwala fryzurę, nie powodując sklejania się włosów. Szybko schnie oraz jest łatwy do wyczesania z pasm. Zapewnia włosom ochronę przed promieniowaniem UV. W efekcie czupryna prezentuje się zjawiskowo - nic nie wypada z misternego upięcia, pukle pozostają na miejscu kosmyki nie odstają, nie kręcą się i nie puszą. 
Przeczytaj opinie innych kobiet na temat lakieru Schwarzkopf Osis Session:

 "Najlepszy lakier, jakiego używałam. Utrwala fryzurę na wiele godzin, trzymają się nawet przy mocnym wietrze. Nie skleja włosów."
"Super lakier. Wreszcie trafiłam na swój i to w promocji. Mała ilość a bardzo mocno utrwala fryzurę, która utrzymuje się przez cały dzień. Pod koniec dnia nie ma problemu z jego wyczesaniem. Polecam!"
"Świetny lakier, nie zostawia ciężkich włosów, można go nawet rozczesać i fryzura jest dobrze utrzymana na długo. Włosy wyglądają super naturalnie, a to podstawa." 
Pojemność: 300ml
Sposób użycia
• Rozpyl równomiernie na wymodelowane włosy.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco