'
prev next

ghd Platinum White | Ekskluzywna prostownica do włosów

799.02 zł 799.02
  • DUŻA ILOŚĆ
  • Wysyłka 24h
  • DARMOWA DOSTAWA - cennik
Zobacz wszystkie produkty marki:
ghd
Zobacz pozostałe produkty z linii:
Prostownice

GHD Platinum

platinum black® | Ekskluzywna prostownica do włosów
  • MAŁA ILOŚĆ
  • Wysyłka w ciągu 24 godzin
  • Koszty dostawy Darmowa dostawa
1 015.99 zł

Opis

Wreszcie mamy prostownicę, która pozbawia nas poczucia winy podczas stylizacji z użyciem wysokiej temperatury. NOWA innowacyjna prostownica - ghd platinum™, wykorzystuje bezpieczniejszą dla włosów temperaturę i zapewnia optymalne efekty stylizacyjne już po jednym przeciągnięciu. Co więcej, dowiedziono, że włosy są zdrowsze*, mocniejsze* i bardziej błyszczące**. Opatentowana technologia tri-zone™ sprawia, że ghd platinum™ działa szybciej i efektywniej: wystarczy jedno przeciągnięcie, aby wyprostować, podkręcić i ułożyć włosy, nie narażając ich przy tym na utratę zdrowia*.

Temperatura bezpieczniejsza dla włosów - czy istnieje taka?

Owszem, istnieje. Dowiedli tego naukowcy ghd, pracujący w Dziale Badań i Rozwoju zakładów w Cambridge – w samym sercu przemysłu elektronicznego Wielkiej Brytanii. Zidentyfikowali oni optymalną temperaturę stylizacji włosów. ghd platinum™ utrzymuje nieustannie stałą temperaturę dzięki technologii tri-zone™, którą wykorzystuje wyłącznie marka ghd. Technologia ta sprawia, że ghd platinum™ umożliwia uzyskiwanie najlepszych efektów w kwestii zdrowia i stylizacji, redukując łamliwość włosów o przeszło 50%* i zwiększając ich połysk o 20%**. Zwiększanie temperatury nie jest kluczem do uzyskania fryzury, na jakiej nam zależy.

W jaki sposób oddziałuje na włosy ta bezpieczniejsza dla nich temperatura?

Opracowana przez naukowców ghd, inteligentna technologia tri-zone™, wykorzystuje trzy czujniki w każdej płytce, gwarantując optymalną temperaturę do stylizacji włosów. Temperatura ta utrzymuje się równomiernie na całych płytkach podczas stylizacji. Czujniki dają pewność, że nie ma nagłego wzrostu ani spadku temperatury, co mogłoby mieć negatywny wpływ na zdrowie włosów i efekt stylizacji. Bezpieczniejsza dla włosów temperatura utrzymuje się przez cały czas na całej powierzchni płytek. Jak dowiedziono, prostownica ghd platinum™ jest również łagodniejsza dla koloru włosów.

Czy ghd platinum™ naprawdę zapewnia najlepsze jak dotąd efekty stylizacji zaledwie jednym przeciągnięciem?

Tak, zapewnia. Stylizowanie włosów przy użyciu optymalnej temperatury pozwala uzyskać optymalne rezultaty przy minimalnym wysiłku. Unikatowy element konstrukcyjny (wishbone hinge) gwarantuje, że płytki są idealnie ustawione, co oznacza, że perfekcyjnie chwytają pasma włosów podczas stylizacji.

*vs prostownica pracująca przy temperaturze 230°C
**vs włosy nieukładane prostownicą
†2x większa spójność koloru vs prostownica pracująca przy temperaturze 230°C


Zalety prostownicy GHD Platinium White Styler:

• 2-letnia gwarancja producenta. Tryb uśpienia dla Twojego spokoju ducha - ghd platinum ™ wyłącza się po 30 minutach bezczynności.

• Niezwykle długi przewód zasilający o długości 2,7 m zapewniający swobodę podczas stylizacji.

Opinie o produkcie

Platinum White | Ekskluzywna prostownica do włosów

Platinum White | Ekskluzywna prostownica do włosów

799.02 zł

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: