Regenesis | Zestaw zagęszczający do włosów: szampon 250 ml + odżywka 250ml + odżywka stymulująca wzrost włosów 55ml
Regenesis | Zestaw zagęszczający do włosów: szampon 250 ml + odżywka 250ml + odżywka stymulująca wzrost włosów 55ml 746,60 zł

RevitaLash Regenesis | Zestaw zagęszczający do włosów: szampon 250 ml + odżywka 250ml + odżywka stymulująca wzrost włosów 55ml

746,60 zł

% 769,70 zł (oszczędność 3%)
Wysoki stan magazynowy

Dostępny, wysyłka 24h

W zestawie zawsze kupujesz taniej
Zobacz pozostałe produkty z linii: Zestawy
Opis
Zestaw zagęszczający do włosów | szampon 250 ml + odżywka 250ml + odżywka stymulująca wzrost włosów 55ml
Produkty w zestawie
Pianka Revitalash Volume Enhancing Foam stymuluje wzrost włosów, zwiększa ich objętość, dodaje włosom blasku oraz poprawia elastyczność.

Dzięki połączeniu technologi BioPeptin Complex z siłą niezbędnych substancji odżywczych oraz wzmacniającym działaniem peptydów, wyciągu z miłorzębu japońskiego, żeń-szenia, pigwowca japońskiego i białek pszenicy, kosmetyk w krótkim czasie zagęszcza cienkie i delikatne włosy. Cebulki zostają aktywowane do wzrostu, a czupryna staje się zauważalnie gęstsza. Prześwity i wypadające nadmiernie pukle stają się przeszłością.

Formuła szybko wchłaniającej się, łatwej w aplikacji pianki o lekkiej konsystencji pomaga odbudować strukturę włosa sprawiając, że pasma stają się zdrowsze i bujniejsze.

Produkt opracowany pod kontrolą lekarza dermatologa, przebadany klinicznie, bez obciążających olejów, nietestowany na zwierzętach.

Pojemność:
55ml
Delikatne odżywienie i zagęszczenie włosów w jednym? To możliwe dzięki odżywce Revitalash Thickening Conditioner.

Ta rewolucyjna odżywka przywraca równowagę skórze głowy, dostarcza jej nawilżenia a co za tym idzie wzmacnia włosy już od cebulek. Wyjątkowa formuła z wyciągami m.in. z żeń-szenia, kory wierzby i proteinami lnu sprawia, że włos staje się grubszy, mniej podatny na zniszczenia a fryzura ma więcej objętości.
Najlepsze efekty widoczne są przy stosowaniu szamponu i odżywki Revitalash Thickening.

Kluczowe korzyści:
• Objętość - włosy są widocznie grubsze, gęstsze, mocniejsze
• Zdowa skóra głowy - nawilżona, odżywiona skóra głowy

Pojemność:
250ml
Delikatne oczyszczanie i zagęszczenie włosów w jednym? To możliwe dzięki szamponowi ReGenesis Thickening Shampoo. Ten rewolucyjny szampon przywraca równowagę skórze głowy, dostarcza jej nawilżenia a co za tym idzie wzmacnia włosy już od cebulek. Wyjątkowa formuła z wyciągami m.in. z żeń-szenia, kory wierzby i proteinami lnu sprawia, że włos staje się grubszy, mniej podatny na zniszczenia a fryzura ma więcej objętości. Dodatkowo szampon pozbawiony jest siarczanów i może być stosowany do włosów farbowanych.
Najlepsze efekty widoczne są przy stosowaniu szamponu i odżywki ReGenesis Scalp Therapy Formula.

Kluczowe korzyści:
• Objętość - włosy są widocznie grubsze, gęstsze, mocniejsze
• Zdowa skóra głowy - oczyszczona, odżywiona skóra głowy

Pojemność:
250ml

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco