Kleen | Czyścik do szczotki do włosów - uszkodzony
Kleen | Czyścik do szczotki do włosów - uszkodzony 16,99 zł

The Knot Dr. Kleen | Czyścik do szczotki do włosów - uszkodzony

16,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS 0 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Uwaga! Cena wynika z uszkodzenia produktu. The Knot Dr. Kleen to profesjonalny czyścik do pielęgnowania szczotek marki The Knot Dr. Zgrabny przyrząd pozwala dbać o Twoją ulubioną szczotkę i zachować ją w czystości przez długi okres czasu.

Czyścik The Knot Dr. Kleen posiada 30 wypustek, które zgrabnie i skutecznie prześlizgują się między włóknami szczotki, usuwając pozostające tam włosy, zanieczyszczenia oraz resztki produktów do stylizacji (np. suchy szampon).

Czyścik jest bardzo delikatny dla szczotki, nie porysuje jej i nie uszkodzi. Eleganckie czarne akcesorium posiada gumowe wykończenie, by pewnie trzymać się dłoni. Czyścik z powodzeniem sprawdzi się na każdym typie szczotki The Knot Dr.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.