Kosmetyki do włosów zniszczonych wysoką temperaturą

liczba produktów: 116
Kosmetyki do włosów zniszczonych wysoką temperaturą

Jak pielęgnować włosy narażone na działanie temperatur? czytaj

Często sami poddajemy nasze włosy czynnikom, które mogą uszkodzić ich strukturę. Jednym z nich jest gorąca temperatura emitowana przez urządzenie wykorzystywane do codziennej stylizacji, takich jak suszarki, prostownice i lokówki. W efekcie ich stosowania nasze włosy mogą stać się suche i łamliwe, a końcówki rozdwojone. Warto więc pomyśleć o odpowiedniej kuracji do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur, aby je chronić i regenerować.

Czy kuracje do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur w pełni zabezpieczają włosy?

Kuracje do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur nie są w 100% skuteczne. Najlepszy wpływ na nasze włosy miałoby zrezygnowanie z wysokich temperatur w trakcie stylizacji, ale nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Dlatego zastosowanie kuracji do włosów poddanych działaniu temperatury pozwoli w pewnym stopniu ochronić nasze włosy oraz odbudować zniszczenia.

Jakie składniki powinny się znaleźć w kuracjach do włosów poddanych działaniu wysokiej temperatury?

We wszystkich produktach chroniących włosy przed działaniem wysokiej temperatury powinny się znaleźć silikony. Nie może ich też zabraknąć w kuracjach przeznaczonych do tego typu włosów. To właśnie te składniki w największym stopniu chronią nasze włosy. W kuracji warto też zastosować preparaty zawierające substancje odżywcze oraz aktywne składniki roślinne, które pomogą zregenerować włosy. Kuracje powinny również zawierać też proteiny, które odbudowują włosy i zapobiegają dalszym zniszczeniom. Natomiast powinno się unikać w składzie kuracji do włosów alkoholu, który może jeszcze bardziej wysuszać już zniszczone włosy.

Jak powinna wyglądać kuracja na włosy poddane działaniu wysokich temperatur?

Włosy poddawane działaniu wysokiej temperatury warto poddać kuracji proteinowej. Należy zastosować w niej hydrolizowaną keratynę w formie półproduktu oraz maskę proteinową, najlepsza będzie zawierająca dwa rodzaje protein. Dzięki keratynie maska nabierze dodatkowej mocy.

Świetne efekty przynosi też kuracja z użyciem maseczki drożdżowej oraz produktami zawierającymi pokrzywy. Niezwykle ważne jest też olejowanie włosów, powinnyśmy to robić przynajmniej raz w tygodniu.

Kiedy pojawią się efekty kuracji?

Pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu stosowania. Jednak najlepsze rezultaty będą widoczne po dłuższym czasie, z reguły czeka się na nie nawet pół roku. Trzeba jednak pamiętać, że oczekiwane rezultaty uzyskamy tylko wtedy, gdy będziemy systematyczne.

W kuracjach do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur ważna jest ich jest regeneracja, a także ochrona przed dalszymi zniszczeniami. W naszym sklepie znajdziecie kuracje do włosów, które spełnią obydwa zadania.Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Zniszczone wysoką temperaturą (116)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: