Problemy z włosami

liczba produktów: 1083
Problemy z włosami

Jakie są problemy z włosami? czytaj

Odżywki do włosów powinny być stosowane zawsze po użyciu szamponu do włosów. To dzięki nim, nasze problemu z włosami każdego dnia maleją. Pozwól włosom na najlepszą pielęgnację i zobacz jakie odżywki wybrać do walki z ich problemami.

Włosy przesuszone

Włosy suche czy przesuszone są bardzo podatne na czynniki zewnętrzne. Dodatkowo łamią się i kruszą co sprawia, że często się puszą i wyglądają niezbyt estetycznie. Ich kondycji zdecydowanie nie sprzyja chlor, słona woda, promieniowanie słoneczne, trwała, farbowanie, rozjaśnianie i klimatyzacja. Wybierajmy zatem odżywki do pielęgnacji włosów suchych i przesuszonym o działaniu nawilżającym i regenerującym.

Włosy przerzedzone i wypadające

Wypadanie włosów jest rzeczą normalną i nie powinno nas niepokoić gdy jest zachowane w granicach zdrowego rozsądku. Kiedy jednak widzimy włosy wszędzie wokół siebie to znak, że należy rozpocząć walkę przeciwdziałającą temu procesowi. Szeroki wybór odżywek do włosów przeciwdziałających wypadaniu znajdziesz w naszym sklepie. Odżywki na wypadanie włosów często zawierają w swoim składzie aminexil oraz inne składniki zatrzymujące cebulkę w macierzy włosa.  Odżywki te są również w wielu postaciach: do spłukiwania, bez spłukiwania czy w formie sprayu.

Włosy matowe

Włosy matowe powstają na skutek wielu czynników. Najczęściej zaliczyć do niej możemy nieodpowiednią pielęgnację czy złą dietę. Warto więc zatem stosować odżywki nabłyszczające włosy, które zapewniają naturalny blask włosom matowym. W skład takich odżywek do włosów matowych często wchodzi: keratyna, witamina E, oleje roślinne, a zwłaszcza olej z pestek winogron. Dzięki takim składnikom zawartym w odżywkach włosy odzyskują naturalny blask.

Włosy z łupieżem i wrażliwa skóra głowy

Często dbając o włosy zapominamy o skórze głowy. A to właśnie dzięki niej możemy cieszyć się pięknymi włosami. Warto zatem, aby również w momencie pojawienia się problemu skóry głowy czyli: wystąpienie łupieżu i nadwrażliwości warto sięgnąć po sprawdzone odżywki. Za łupież odpowiedzialny jest grzyb z rodziny drożdżaków, za wrażliwość skóry głowy często czynniki zewnętrzne, ale również nieodpowiednia pielęgnacja. Odżywki do włosów z łupieżem i wrażliwą skórą głowy łagodzą podrażnienia i przeciwdziałają występowaniu uporczywego problemu.

Włosy przetłuszczające się

Jeżeli zmagasz się z nadmiernym przetłuszczaniem włosów może to być znak, że Twoje gruczoły łojowe nie pracują prawidłowo. Oprócz odpowiedniego szamponu warto wdrożyć lekkie odżywki do włosów, które można stosować od nasady, aż po same końce. Doskonale działają w przypadku włosów przetłuszczających się odżywki np. zwiększające objętość.

Włosy starzejące się

Kiedy włosy nie układają się, tracą blask i są coraz słabsze to oznaka starzejących się włosów. Odżywki do włosów starzejących się mają za zadanie wzmocnić włosy. W swoim składzie zawieraja takie składniki jak: koenzym Q10, keratyna, witamina E, naturalne oleje, peptydy czy wyciągi roślinne.

Włosy mieszane

Włosy mieszane są najczęściej spotykanym typem włosów w ostatnich latach. Są to włosy, które przetłuszczają się u nasady, zaś na końcach są suche. Dobór odpowiednich kosmetyków, w tym przypadku odżywek nie jest prosty. Odżywki te powinny być odpowiednio dobrane, aby nie obciążyć nasady włosów, zaś zadbać o nawilżenie końcówek włosów.

Włosy zniszczone

Włosy zniszczone są spowodowane często wieloma czynnikami. Mogą być następstwem włosów suchych, złej pielęgnacji czy stylizacji. Warto zatem, aby po każdym myciu włosów zastosować odżywkę regenerującą do włosów. Zapewni ona nie tylko odbudowę zniszczonych włosów, ale również wzmocnienie i wygładzenie.

Włosy puszące się i niezdyscyplinowane

Czy Twoje włosy puszą się i nie układają? Często to oznaka, że brakuje im nawilżenia i odżywienia. Możemy to uczynić za pomocą odżywek, które zawierają składniki potrzebne do walki z  tym problemem. Dodatkowo sprawdza się również odżywki, które mają silne działanie wygładzające. Nie tylko zapewnią naszym włosom odpowiednią ilość składników, ale również pomogą w walce z puszeniem się włosów, poprzez wygładzenie struktury włosów.

Włosy poddane działaniu wysokich temperatur

Często dla uzyskania pięknej fryzury stosujemy prostownicę, lokówkę czy suszarkę zapominając o odpowiednim zabezpieczeniu włosów przed działaniem wysokiej temperatury. Z każdym kolejnym myciem włosy stają się słabsze i ciężej się układają. Jeśli Twoja stylizacja nie może się obejść bez stosowania powyższych urządzeń warto już na etapie pielęgnacji stosować produkty chroniące przed wysoką temperaturą. Nasza oferta posiada również odżywki przeznaczone dla włosów poddanych często działaniu wysokich temperatur.

Na co dzień zmagamy się z wieloma problemami włosów. Nie ma jednak problemu, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Odpowiednio dobrana odżywka do włosów, jest w stanie zdziałać wiele. Pamiętajmy tylko o jej odpowiednim dobraniu.Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Problemy z włosami (1083)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: