Pasty, gumy i pomady do włosów kręconych

liczba produktów: 0
Pasty, gumy i pomady do włosów kręconych

Jakie pasty, gumy i pomady podkreślą loki? czytaj

Jesteś posiadaczką lub posiadaczem kręconych włosów? Włosy te są wielkim atutem – zazwyczaj są pełne objętości i dodają urody. Czasem jednak zdarza nam się na nie narzekać, gdy ciężko jest nam je układać, puszą się i brakuje im kształtu. Sięgnij wtedy po produkty podkreślające ich skręt! Taki efekt możemy uzyskać dzięki zastosowaniu pasty, gumy i pomady.

Jaki efekt uzyskamy, dzięki produktom podkreślającym loki?

Produkty te pomagają one w ujarzmieniu nieposłusznych kosmyków, dyscyplinują je i podkreślają loki. Sprawiają, że fryzura staje się miękka, sprężysta i elastyczna. Ich działanie jest długotrwałe – dzięki nim włosy są pełne objętości przez cały dzień, a dodatkowo pozostają miłe w dotyku. Są także chronione przed puszeniem i wilgocią. Włosy nie są przyklapnięte, a pełne życia i energii. Pozwól na wydobycie z nich niesamowitego skrętu!

Jak podkreślać męskie fryzury?

Nie możemy zapominać o panach, którzy również mogą mieć kręcone włosy. Takie produkty, jak pasty gumy i pomady świetnie sprawdzają się w stylizacji męskich loków. Podkreślają ich skręt i sprawiają, że fryzura jest trwała przez cały dzień. „W zależności od tego, czy chcą mieć na głowie irokeza, efekt naturalnych fal, czy gładko zaczesane do tyłu włosy, sięgają po konkretny produkt, który pomoże im uzyskać pożądany efekt. Na półce w łazience współczesnego mężczyzny znajdziemy już nie tylko żel, ale też wosk, klej, pastę, gumę do włosów czy nawet lakier o różnym stopniu utrwalenia” – mówi Maja Józefowicz,brand manager marki do pielęgnacji włosów.

Jak stosować pasty, gumy i pomady podkreślające loki?

W przypadku loków kosmetyki często nakłada się na wilgotne włosy, czasem lepszy efekt uzyskamy aplikując na suche – warto zobaczyć, jak zaleca producent. Niewielką ilość produktu nakładamy na dłonie, rozcieramy i formującymi ruchami stylizujemy nasze loki. Dzięki temu będą bardziej wyraziste, a nasze włosy zyskują objętość. Będą również uniesione u nasady.

Stylizacja loków będzie dla nas łatwiejsza, jeśli zaopatrzymy się w odpowiednie produkty. Zobacz ofertę naszego sklepu i wybierz coś dla siebie, co pomoże ci w podkreśleniu ich skrętu.

 

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: