Pudry teksturyzujące

liczba produktów: 0
Pudry teksturyzujące

Jaki puder teksturyzujący? czytaj

Czasami szukamy produktu, który zapewni naszym włosom jednocześnie utrwalenie, niesamowitą objętość, teksturę oraz miękki matowy wygląd. W takim przypadku świetnie sprawdzi się puder teksturyzujący, który pomoże nam stworzyć wymarzoną fryzurę dosłownie w kilka minut.

Czym jest teksturyzacja?

Teksturyzacja to ostatni etap w pielęgnacji włosów, który nie wymaga spłukiwania. Pozwala przygotować włosy do dalszej stylizacji, ale też zapewnia im dodatkową ochronę. Większość produktów do teksturyzacji posiada też właściwości termiczne, które zabezpieczą nasze włosy przed szkodliwym działaniem lokówki, prostownicy oraz gorącego powietrza z suszarki. Jednak zanim zaczniemy teksturyzację włosów, należy je osuszyć z nadmiaru wody.

Do jakich włosów poleca się puder teksturyzujący?

Puder teksturyzujący szczególnie poleca się osobom, które mają cienkie włosy, ponieważ nada im objętości, a także pomoże zmienić ich teksturę. W przypadku cienkich i śliskich włosów puder teksturyzujący sprawia, że łatwiej je rozczesać, a fryzura lepiej się trzyma. Puder teksturyzujący sprawdzi się zarówno w przypadku krótkich, jak i długich włosów.

Jaki efekt daje puder teksturyzujący?

Pudry teksturyzujące sprawiają, że włosy stają się bardzo elastyczne i można je układać na wiele sposobów. Pomogą też bardzo i skutecznie utrwalić fryzurę, a także przygotują włosy do tapirowania. Pudry teksturyzujące dodają też objętości oraz kształt, a także pomagają uzyskać matowy wygląd.

Jak nakładać puder teksturyzujący?

Puder teksturyzujący najlepiej stosować na suche włosy po uczesaniu. Przed użyciem warto nim wstrząsnąć. Niewielką ilość produktu nakładamy bezpośrednio z opakowania lub za pomocą dłoni na pasma zwracając szczególną uwagę na partie, które wymagają dopracowania. Puder rozprowadzamy równomiernie po włosach na całej długości i dopracowujemy fryzurę palcami nadając jej pożądany efekt. Puder najlepiej nakładać sekcjami. Nie warto kłaść go za dużo, bo wówczas można uzyskać nieestetyczny efekt sztywnych włosów. Można też przechylić głowę do przodu i posypać włosy pudrem, a następnie rozprowadzić u nasady. Wówczas uzyskamy bardziej wyrazistą i ekstrawagancką fryzurę. Jeżeli chcemy mieć efekt matowej fryzury, wtedy produkt najlepiej nałożyć na wilgotne włosy, nadać odpowiedni kształt i pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką.

W naszym sklepie znajdziecie ogromny wybór pudrów teksturyzujących, które pomogą stworzyć wymarzoną fryzurę. Te produkty nie tylko nadadzą włosom odpowiednią teksturę, ale zapewnią dodatkową ochroną przed czynnikami zewnętrznymi.Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: