włosy falowane

Seksowne loki i fale lato 2012 Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek kręconych włosów. Gorący sezon letni 2012 to pora seksownych loków i wszelkiego rodzaju skrętów. Szalone sprężynki i romantyczne fale wdarły się szturmem na wybiegi, a stamtąd wprost na nasze ulice. Na ich punkcie oszalały również gwiazdy i celebryci. Dziś podpowiadamy jak osiągnąć trzy najmodniejsze, kręcone fryzury sezonu 2012 i jakich kosmetyków użyć, by skręt trwał jak najdłużej

Czytaj więcej
Szampon do loków TIGI Foxy Curls Klara (35 lat) jest prawnikiem i osobą mocno zapracowaną. Nie śledzi nowości kosmetycznych, bo nie ma na to czasu. Kosmetyki do włosów kupuje z doskoku, czyli najczęściej w markecie albo gdy bywa u fryzjera. Włosy do ramion - falowane i osłabione, na końcach przesuszone. Koloryzowane tylko w salonach fryzjerskich. Środki do stylizacji włosów, by podkreślić ich skręt i ujarzmić puszenie, stosowane zawsze na końcu. Włosy Klary potrzebują kuracji regenerująco-nawilżającej i wzmacniającej. Klara najbardziej lubi kosmetyki do włosów Matrix, Yes To Carrots oraz Tigi. O swoich włosach mówi tak:
  • Długość: półdługie, do ramion (ostatnio obcięte krócej).
  • Farbowane: tak.
  • Rodzaj włosów: cienkie i siwiejące, częściowo proste, częściowo zwijające się, falujące, trudne do ułożenia.
  • Problemy z włosami: włosy przetłuszczają się przy skórze głowy, za to na końcach są przesuszone, okresowo wypadają, z tendencją do puszenia się.
Klara dostała do przetestowania zestaw kosmetyków Tigi. W skład zestawu wchodzą: W tej recenzji Klara opowie Wam co sądzi na temat szamponu do loków TIGI Foxy Curls.
Czytaj więcej
Jak uzyskać plażowe fale? Lekkie fale na włosach długich i średnich sprawiają, że wyglądamy nie tylko seksownie, ale i nasz wizerunek nabiera plażowego charakteru. Najbardziej pożądane przez kobiety fale na włosach noszą według mnie modelki Vicotria's Secret zwane przeze mnie "Viktorynkami". O ile można dyskutować na temat stylu ich pokazów mody, to jednak faktem niezaprzeczalnym jest to, że ich włosy są zawsze zmysłowe, pełne życia i objętości. Jak wiadomo większość modelek Victoria's ma doczepiane sztuczne pasma włosów, mimo to ich fryzury wyglądają iście Hollywoodzko. Wszystko za sprawą odpowiedniej stylizacji włosów. Victorynki mają być przede wszystkim witalne i dziewczęce – tego się oczekuje od ich wizerunku, bo takimi chcę oglądać je kobiety i mężczyźni na całym świecie. Włosy tworzą clou tego wyglądu. Plażowe i seksowne fale a'la rasowa Victorynka można osiągnąć na kilka sposobów. Efekt końcowy zależy od metody stylizacji włosów oraz ich rodzaju. Włosy proste, kręcone lub falowane z natury, inaczej poddają się wszelkim zabiegom fryzjerskim. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego środka do ich stylizacji. Oto kilka sprawdzonych tirków na uzyskanie fryzury plażowej bez użycia przyrządów termicznych: Czytaj więcej