lato g

Lato to szalony czas – wyjazdy, wycieczki, plażowanie, imprezy na świeżym powietrzu... To dlatego tak uwielbiamy tę porę roku! Zależy nam, aby podczas wakacji wyglądać świeżo i promiennie, dlatego nie mamy problemu z tym, gdy nasze pasma włosów są muśnięte słońcem. Niestety – musimy zdawać sobie sprawę z tego, że promieniowanie słoneczne bardzo je niszczy. Oprócz tego dochodzi kilka innych czynników, przez które podczas lata musimy szczególnie zadbać o pielęgnację naszych włosów. Przeczytaj nasz poradnik, a Twoje pukle zachowają dobrą kondycję i blask!

krem-do-opalania W okresie letnim , jak i przed każdym wyjazdem, naszą głowę zaprzątają myśli - "Jaki wybrać krem przeciwsłoneczny?". Czy krem z filtrem, który kupiłaś spełni Twoje oczekiwania i jest odpowiedni dla Twojej skóry? Aby nigdy więcej te pytania nie zaprzątały Ci głowy przed kolejnymi wakacjami, chcemy przyjrzeć się działaniu filtrów, ich rodzajach i stosowaniu. Zobacz zatem, który krem do opalania jest najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapomnij o spalonej skórze i ciesz się zdrową opalenizną!
włosy gł

Latem zazwyczaj pamiętamy o tym, aby chronić naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Zaopatrujemy się w kremy z filtrem, balsamy łagodzące, aby uniknąć spalenia się na czerwonego raka. Wciąż niewiele z nas pamięta jednak o włosach – ona też są podatne na uszkodzenia podczas tych beztroskich, słonecznych dni. Co zrobić, żeby ich nie przesuszyć i nie osłabić? Oto kilka przydatnych wskazówek, jak skutecznie chronić włosy przed słońcem. Stosując się do nich, będziesz mogła cieszyć się zdrowymi włosami pełnymi blasku!

ansley-ventura-btS2G--SXZs-unsplash To już zdecydowanie ostatni dzwonek, by przedstawić Wam panujące na wybiegach fryzury na lato 2019 roku. Wakacje i ciepłe dni już w pełni zagościły w naszym kraju, więc zaglądając po modowo-branżowych magazynach podglądamy, co jest modne. Czy też tak macie, że wolicie, aby włosy latem były spięte? Ja zdecydowanie wolę w tym upalnym czasie wiązać włosy, a przynajmniej tę ich część okalającą twarz. Zobaczmy zatem, jakie fryzury na lato są modne w tym sezonie.
Rica Każdego dnia z większym skupieniem zaczynamy zwracać uwagę na otaczający nas świat, troszcząc się o środowisko i cuda natury. Dbając o siebie również pragniemy unikać chemii i sztucznych składników. Właśnie z tą myślą utożsamia się marka Rica, produkująca kosmetyki oparte o siły rządzące światem natury. Jeśli pasjonujesz się pielęgnacją włosów, zwracasz uwagę na profesjonalizm i ważne jest dla Ciebie zdrowe, ale zrównoważone podejście do urody - poznaj nową markę, znajdź produkty dopasowane do Twoich potrzeb i odkryj jak skuteczna może być pielęgnacja inspirowana naturą.
prezenty

Wybór świątecznych prezentów nie zawsze jest taką prostą sprawą. Widząc ogrom produktów, które znajdują się na wystawach sklepowych, możemy mieć duży dylemat, co do tego, jaki podarunek wybrać dla bliskiej osoby. Pamiętaj, że najlepsze są upominki dawane od serca, a jednocześnie mają praktyczne zastosowanie. Mamy dla was kilka niezawodnych pomysłów.