liczba produktów: 282
Matrix

Dowiedz się więcej o marce Matrix czytaj

Sukces firmy Matrix

Matrix to wiodąca firma na rynku profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów mieszcząca się w Stanach Zjednoczonych. Jest ona częścią L'Oreal Professionnel. Marka Matrix została założona w 1980 roku przez amerykańskie małżeństwo fryzjerów: Arnie i Sydell Miller. Zanim założyli firmę Matrix, pan Miller był fryzjerem przez ponad 20 lat. Miller postanowił spróbować swoich sił w prowadzeniu różnego rodzaju firm w 1971 roku. W końcu udało mu się stworzyć markę Matrix, która w 2000 roku została wchłonięta przez L’Oreal i tym samym zdobyła dostęp do wyników badań zespołu L’Oreal.

Misja firmy Matrix

Misją pracowników i badaczy firmy Matrix jest dzielenie się pasją, kreatywnością oraz przyjemnością pielęgnacji i stylizacji włosów. Kosmetyki firmy Matrix tworzone są z użyciem najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych technologii w laboratoriach w USA. Niezwykła drobiazgowość badań i stawianie na wysoką jakość daje gwarancję pewności, że są one skuteczne, wygodne w użyciu i o wysokiej jakości.

Linie kosmetyków Matrix

Marka Matrix może bezwątpienia poszczycić się szeroką gamą produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów rozdzielonych w poszczególnych liniach:

  • Biolage

  • Total Results

  • Vavoom

  • Socolor.Beauty

  • Style Link

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Matrix (282)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: