FOX

liczba produktów: 53
FOX

Dowiedz się więcej o marce FOX: czytaj

FOX to znana i ceniona marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. Sprzętu, który swoje zastosowanie ma nie tylko w renomowanych salonach fryzjerskich, ale również w domu wielu z nas. 

Czym charakteryzuje się marka FOX?

Przede wszystkim brand oferuje szeroki wybór produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb stylistów, fryzjerów i barberów. Ale przede wszystkim są to produkty, które są znane i cenione przez klientów indywidualnych. Ciągła chęć rozwoju i poszukiwanie nowych rozwiązań pozwala na tworzenie produktów, które z chęcią i czystą przyjemnością się stosuje. A stylizacja włosów przy ich użyciu to czysta przyjemność. Najwyższa jakość, perfekcyjność i dbałość o każdy nawet najmniejszy element to główne zalety firmy, która jest liderem wśród producentów profesjonalnego sprzętu i akcesoriów fryzjerskich w dostępnym budżecie.

Co oferuje marka FOX?

Marka ta w swojej ofercie posiada sprzęt i wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne profesjonalistom do swojej pracy. Produkty marki to głównie nożyczki fryzjerskie, degażówki, maszynki do strzyżenia, suszarki do włosów, prostownice, lokówki czy szczotki do modelowania włosów. Marka wspiera Szkoły Fryzjerskie, oferując im swoje produkty, uczestniczy w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich oraz współpracuje z wieloma stylistami, fryzjerami i berberami. 

Stosowanie produktów marki FOX zarówno w salonach fryzjerskich, u barberów czy w domowym zaciszu pozwala na kreowanie nieograniczonej ilości stylizacji przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Mając tę świadomość możemy być pewni, że każda stylizacja będzie wykonana przy użyciu sprzętu najwyższej klasy, a tym samym w bezpieczny sposób dla naszych kosmyków. 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

FOX (53)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: