Fanola

liczba produktów: 76
Fanola

Dowiedz się więcej o marce Fanola czytaj

Pielęgnacja włosów prosto z Italii - Fanola!

Włoska marka Fanola wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet uwielbiającym intensywny kolor włosów farbowanych. Kosmetyki z Italii są tworzone w najnowocześniejszych laboratoriach, gdzie przechodzą wiele testów, by ofiarować klientkom jedno - maksymalną ochronę włosów farbowanych oraz wyeliminowanie niechcianych odcieni pasm. Ciepłe, żółte i pomarańczowe tony na puklach po koloryzacji pojawiają się z biegiem czasu i są całkowicie normalne. Jednak nie po to decydujesz się na oszałamiający chłodny blond, by po dwóch tygodniach mieć na głowie nieestetyczne żółte pasma, prawda? Tutaj na pomoc przychodzi seria Fanola No Yellow.

Fanola No Yellow - żegnajcie żółte włosy!

Blondynki wiedzą bardzo dobrze, że mnóstwo czynników zewnętrznych ma wpływ na wygląd i kolor ich włosów. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia, intensywnie myjące szampony - to wszystko sprawia, że stosunkowo nietrwały jasny pigment zmienia swoją barwę, staje się bardziej ciepły, złocisty i żółty. Aby zachować chłodny i elegancki odcień pasm wystarczy wprowadzić do swojej rutyny szampon i maskę z serii Fanola No Yellow. Te dwa kosmetyki posiadają intensywny fioletowy pigment, który ochładza kolor włosów, błyskawicznie usuwa niechciane jasne tony i oferuje cudowną metamorfozę dla każdej blondynki.

Pomarańczowe refleksy na brązowych włosach? Zapomnij!

Seria Fanola No Orange to z kolei seria produktów stworzona do pielęgnacji i ochronu koloru włosów brązowych. Kosmetyki utrzymują chłodny i elegancki odcień pasm, eliminują niepożądane czerwone i miedziane refleksy oraz sprawiają, że pukle stają się nawilżone, błyszczące i miękkie.

Delikatna pielęgnacja wrażliwych włosów i problematycznej skóry głowy

Fanola to nie tylko pielęgnacja włosów po farbowaniu. W ofercie marki znajdziemy także szampony dostosowane do potrzeb delikatnych włosów i skóry głowy. Fanola Nutri Care to seria rekonstruująca zniszczone i przesuszone pasma. Wypełnia ubytki, chroni przed łamaniem oraz intensywnie nawilża.

Fanola Purity Anti-Dandruff to szampon eliminujący łupież, a Fanola Sensi Care sprawi, że podrażniona, swędząca i napięta skóra głowy uzyska równowagę, zostanie ukojona i znormalizowana.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Fanola (76)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: