Kompleksowa pielęgnacja i stylizacja

liczba produktów: 277
Kompleksowa pielęgnacja i stylizacja

Dowiedz się więcej o marce GOLDWELL czytaj

Kilka słów o marce…

Marka Goldwell posiada niezwykle szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Ta niemiecka firma cieszy się zasłużonym uznaniem na światowych rynkach od wielu lat. Drobiazgowe i innowacyjne badania nad działaniem i składem produktów sprawiły, że każdy znajdzie kosmetyki perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich włosów. Goldwell dostrzega potrzebę niezależnego podejścia przy tworzeniu produktów do różnych rodzajów włosów – każde włosy potrzebują czegoś innego. Dzięki temu kosmetyki Goldwell pozwola każdemu w profesjonalny sposób wystylizować swoje włosy i cieszyć się wymarzonym efektem.

Coś dla mężczyzn

Marka Goldwell dąży również do zaspokojenia specyficznych potrzeb męskich włosów. Oczywistą rzeczą jest, że mężczyźni mają całkowicie odmienne potrzeby w kwestii pielęgnacji i stylizacji włosów od kobiet. Dlatego też firma opracowała produkty specjalnie w celu optymalnej pielęgnacji włosów dla mężczyzn.

Historia firmy Goldwell

Goldwell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich na całym świecie. Powstała w Niemczech w 1948 roku, a w chwili obecnej stanowi część japońskiego koncernu KAO Corporation. Marka obecna jest w ponad 50 krajach świata na 5 kontynentach. Najnowsze technologie, rewolucyjne kosmetyki, utalentowani i wykształceni fryzjerzy, to główna domena marki Goldwell. Na polskim rynku marka Goldwell działa od ponad 20 lat. Misją marki jest pozostanie wierną profesjonalnemu rynkowi fryzjerskiemu i innowacyjnym kosmetykom, opracowanym specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Goldwell (277)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: