liczba produktów: 18
Mason Pearson

Dowiedz się więcej o marce Mason Pearson czytaj

Sukces Mason Pearson

Światową sławę i zdobyty prestiż marka Mason Pearson zawdzięcza niezwykle starannemu wykonaniu swoich produktów i wyselekcjonowanym materiałom wykorzystywanym przy produkcji. Posiadacz szczotki Mason Pearson ma prawo czuć się wyróżniony, gdyż szczotki te nie są produkowane masowo – na rynku jest dostępna ograniczona ilość. Większość prac wykonuje się ręcznie, przy użyciu technik pionierskich, opatentowanych przez założyciela - Masona Pearson ponad sto lat temu, które przekazywane są kolejnym pokoleniom.

Mason Pearson - szczotka na całe życie

Firma Mason Pearson gwarantuje, iż regularne szczotkowanie daje włosom piękniejszy wygląd i zdrowy blask. Stąd też, warto wybrać najwyższej jakości szczotkę do włosów, by cieszyć się optymalnymi rezultatami. Szczotki Mason Pearson wyróżnia:

1. Unikalne gumowe, pneumatyczne poduszki, wykonane ręcznie przy użyciu oryginalnych technik Mason, umożliwiają skuteczne i efektywne szczotkowanie. Dodatkowo podczas użycia, wykonujemy delikatny masaż skóry głowy, co przyczynia się do wzmocnienia włosów i stymulacji ich wzrostu.

2. Kształt uchwytu opracowany jest na oryginalnych modelach drewnianych. Uchwyty są ręcznie wykończone, aby usunąć wszelkie ostre krawędzie dla większego komfortu użytkowania.

3. W 100% naturalne włosie wykorzystywane do produkcji szczotek umożliwia odpowiednią pielęgnację i dbanie o piękno włosów. Dołączona do każdej dużej szczotki mała szczoteczka służy właściwemu czyszczeniu włosia – odpowiednia dbałość o szczotkę zapewnia jej długowieczność.

Dlaczego Mason Pearson?

Mason Pearson to firma z ponad stuletnią historią. Początek jej funkcjonowania datuje się na połowę XIX wieku, kiedy to miała miejsce intensywnie postępująca rewolucja przemysłowa i wszechogarniające zastępowanie pracy ludzkiej maszynami. Firma Mason Pearson szanując swoją tradycję od początków swej działalności aż do dnia dzisiejszego tworzy unikatowe szczotki i grzebienie wyłącznie ręcznie z niezwykłą precyzją, w tak kontrastowej dla tej firmy Dolinie Krzemowej. Założycielem manufaktury był wybitny wynalazca i inżynier Mason Pearson, który swoją karierę zaczynał jako projektant maszyny służącej przetwarzaniu wełny. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w przemyśle przetwórczym wełny wykorzystał do stworzenia automatycznej maszyny przyspieszającej proces produkcji pędzli i szczotek za co w 1885 roku został nagrodzony srebrnym medalem w Londynie.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Mason Pearson (18)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: