liczba produktów: 10
ghd

Dowiedz się więcej o marce ghd: czytaj

Marka ghd na rynku pojawiła się w roku 2001, kiedy to dwóch fryzjerów postanowiło zrewolucjonizować prostowanie włosów oraz stylizację. Nowe, innowacyjne podejście sprawiło, że akcesoria ghd to najbardziej pożądane produkty na całym świecie nie tylko przez stylistów, ale również przez każdego z Was. 

ghd- good hair day, every day!

To sztandarowe hasło marki ghd dokładnie ukazuje misję, jaka przyświecała założycielom przy tworzeniu produktów. Zapomnij o “bad hair day” - niech każdy dzień będzie dobrym dniem dla Twoich włosów! Marka ghd łączy w sobie wiedzę naukowców oraz stylistów, aby zapewnić Ci narzędzia i kosmetyki stworzone przy użyciu przełomowych technologii. Połączenie wiedzy z różnych dziedzin sprawia, że produkty ghd są innowacyjne, a co za tym idzie - zapewniają Ci nowe możliwości stylizacji i prostowania włosów. 

Co wyróżnia markę ghd spośród innych marek?

Narzędzia ghd posiadają ceramiczny czujnik rozpoznający porowatość włosów. Dzięki niemu dopierają temperaturę, która wymodeluje, ale nie zniszczy włosów. Dodatkowo jest jedna ciekawostka, która wyróżnia markę ghd na tle konkurencji: nazwę marki, jak i wszystkie nazwy produktów, zapisujemy MAŁĄ literą.

Produkty marki ghd

Marka ghd oferuje produkty najwyższej jakości zarówno do suszenia włosów, ich prostowania, podkręcania czy pielęgnacji i ochrony przed ciepłem. Brand ghd od lat jest uwielbiany przez stylistów na całym świecie, ponieważ łączy w sobie skuteczność działania i wyrafinowany design produktów. 

Wśród produktów marki ghd znajdziesz m.in.:

  • prostownice do włosów ghd, które posiadają aluminiowe płytki, a w nich ceramiczne grzałki. Do wyboru jest wiele rodzajów i modeli, co umożliwia dobór prostownicy pod konkretny rodzaj i długość kosmyków. Inteligentna technologia pozwala na wyczuwanie w trakcie stylizacji potrzeb włosów i dopasowanie mocy, temperatury do struktury pukli. 

  • suszarki do włosów ghd - stworzone z myślą o tym, aby zachować wilgoć we włosach, co w konsekwencji daje błyszczące i miękkie kosmyki. Suszarka ghd przeciwdziała puszeniu się włosów dzięki zastosowaniu technologii jonowej i zapewnia długotrwały efekt stylizacji przy użyciu zimnego nawiewu powietrza. Wiele rodzajów suszarek do włosów ghd z zastosowaniem innowacyjnych technologii zapewniają włosom ochronę i profesjonalną stylizację.

  • kosmetyki do włosów ghd to produkty zapewniające nie tylko ochronę przed wysoką temperaturą, ale również ułatwiające i utrwalające stylizację. Kosmetyki ghd są stworzone z myślą o każdym rodzaju włosów. 

Produkty marki ghd to przełomowe technologie, nowoczesny design, które zapewniają wyjątkowe efekty stylizacji nawet najbardziej wymagających włosów. Zaufaj wiedzy naukowców i doświadczeniu stylistów, którzy tworzą produkty na miarę Twoich potrzeb.

Spektakularne efekty stylizacji na wyciągnięcie ręki tylko z marką ghd!

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

ghd (10)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: