Kosmetyki Davines - natura będzie z Ciebie dumna

liczba produktów: 480
Kosmetyki Davines - natura będzie z Ciebie dumna

Dowiedz się więcej o marce DAVINES: czytaj

Sukces Davines

Kosmetyki Davines dzięki swojej niepowtarzalnej historii i odmienności w stosunku do panujących trendów na rynku fryzjerskim, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Włoska marka oferuje pełną gamę produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, dzięki czemu każdy znajdzie produkty specjalnie dostosowane do własnych potrzeb. Początkowo działała jako laboratorium badawcze produkujące wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji włosów i skóry, przeznaczone dla renomowanych firm kosmetycznych, jednak po 10 latach zainicjowała tworzenie własnych produktów do włosów. Celem Davines jest tworzenie autentycznych i ponadczasowych produktów wysokiej jakości. Obecnie Davines jest znany w sześćdziesięciu krajach, a jego regionalne siedziby mieszczą się Nowym Jorku, Paryżu i Londynie.

Równowaga przede wszystkim

Piękno, które tworzymy, nie istniałoby bez wysiłku i poświęcenia, które wkładamy w jego powstanie. Dla nas równowaga ma związek z odpowiedzialnością, jaką ponosimy za swoją pracę, za osoby, z którymi pracujemy, za naszych klientów, za świat.

Pomysłodawcy marki tych ekologicznych produktów postawili w szczególności na prostotę, oryginalność i indywidualizm. W trosce o środowisko naturalne, podczas produkcji firma korzysta wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, natomiast opakowania kosmetyków tworzone są z materiałów możliwie jak najbardziej przyjaznych środowisku. Co więcej, możliwe jest ich ponowne wykorzystanie, przez co tym bardziej firma wspiera ochronę naszej planety.

Dlaczego kosmetyki Davines?

Firma Davines działa na światowym rynku już od ponad 20 lat i jest wysoko cenioną profesjonalną marką wśród fryzjerów w ponad 60 krajach. Z pełnym podziwu zaangażowaniem wspiera i prowadzi liczne projekty na rzecz ochrony środowiska i poprawy jego stanu. Davines jest inicjatorem Dnia Zrównoważonego Piękna - w tym właśnie dniu fryzjerzy wielu salonów pracujący z marką Davines oferują swoje usługi za dowolny datek, który w całości przekazywany jest na wsparcie działań na rzecz środowiska naturalnego. Nie bez powodu przyznano firmie nagrodę za pro-ekologiczną produkcję kosmetyków Davines - Product Stewardship 2011. Davines nie stara się być największą firmą świata, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich najpiękniejszą i najbardziej etyczną. zapewnił Davide Bollati, prezes Davines – na spotkaniu w 2006 roku, na którym została przekazana pracownikom Carta Etica.

 

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Davines (480)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: