Rzęsy długie aż do nieba

liczba produktów: 49
Rzęsy długie aż do nieba

Dowiedz się więcej o marce REVITALASH czytaj

Sukces Revitalash

Revitalash to niekwestionowany światowy lider wśród odżywek stymulujących wzrost rzęs i brwi. Liczne testy i badania dermatologiczne potwierdziły bezpieczeństwo stosowania kosmetyków tej marki. Niezliczone godziny spędzone w laboratoriach przyczyniły się do powstania uwielbianego przed miliony kobiet Revitalash. Wykorzystana w produkcji technologia High Impact, życiodajne peptydy i odmładzające antyoxydanty tworzą idealne warunki do rozwoju naturalnego piękna.

Niezwykła historia Revitalash

Historia powstania Revitalash jest niezwykle ciekawa. Okulista, dr Michel Brinkenhoff specjalnie dla swojej żony Gayle (chorej na raka piersi), wspólnie z zespołem chemików i kosmetologów opatentował niezwykłą recepturę odżywki do rzęs. W zamyśle doktora miała to być pomoc dla żony w przezwyciężeniu choroby i odzyskaniu poczucia kobiecości. Rzęsy Gayle stopniowo odzyskiwały swoją długość i gęstość przez co produkt stał się dostępny dla każdej kobiety na całym świecie. Swoistym uzupełnieniem kuracji stymulującej wzrost rzęs, stał się tusz do rzęs Ravitalash, który regularnie stosowany także przyczynia się do poprawy gęstości rzęs.

Dlaczego Revitalash?

Rezultaty działania odżywki stymulującej wzrost rzęs Revitalash, a także pełne bezpieczeństwo jej stosowania zostały potwierdzone przez niezależne instytuty badawcze. Produkt ten nie powoduje podrażnień oraz nie wywołuje alergii. Liczne badania i testy potwierdziły niezwykłą skuteczność odżywki, dzięki której rzęsy stały się niezwykle długie i gęste w bardzo szybkim czasie. Nie bez powodu zatem Revitalash stał się laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym "Prix De Beaute" magazynu Cosmopolitan czy "American Spa Professional's Choice Awards".

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Revitalash (49)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: