La Riche

liczba produktów: 49
La Riche

Dowiedz się więcej o marce La Riche: czytaj

Marka La Riche powstała w Wielkiej Brytanii w roku 1981, zaskakując wszystkich stylistów i klientów indywidualnych produktem do włosów, dzięki któremu spełnić mogło się marzenie wielu młodych osób. Mowa o sztandarowych produktach marki, czyli La Riche Directions - tonery do włosów w szerokiej ofercie kolorystycznej. W latach 80-tych zachwyciły wszystkich. I co najlepsze - zachwycają nadal!

La Riche - bezpieczne produkty dla każdego

Kosmetyki, które nie tylko zachwycają swoim działaniem i szalonym designem, ale jednocześnie przestrzegają surową wewnętrzną zasadę firmy - “Nie testujemy na zwierzętach”! Produkty marki La Riche są również delikatne, ponieważ nie zawierają w swoim składzie amoniaku, nadtlenku oraz PPD.

La Riche nie tylko toner do włosów!

Może niewiele z Was wie, ale marka La Riche w swojej ofercie posiada wiele uzupełniających kosmetyków do pielęgnacji włosów. W brandzie marki La Riche znaleźć możecie również szampony, odżywki, farby czy zestawy rozjaśniające do włosów. Od pewnego czasu wśród produktów La Riche swoje miejsce znalazł również balsam do pielęgnacji tatuażu, który już ma swoją rzeszę fanów. 

La Riche to zdecydowanie marka, która jest bardzo wyrazista. Sztandarowy produkt marki - półtrwała farba do koloryzacji, czyli toner La Riche zachwyca na wybiegach i ulicach miast od lat 80-tych. 

Zaskocz wszystkich i poznaj kosmetyki marki La Riche już dzisiaj!

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

La Riche (49)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: