Fudge

liczba produktów: 9
Fudge

Dowiedz się więcej o marce Fudge: czytaj

Pochodząca z Australii marka Fudge to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i stylizacji oraz koloryzacji. Poznaj markę, która nie boi się nadążyć za aktualnymi trendami i zaskakuje swoimi pomysłami, a przede wszystkim produktami.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Fudge

Marka Fudge to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji włosów, które w swoim składzie zawierają wiele cennych składników odżywczych. Ponadto kosmetyki Fudge posiadają czynniki nawilżające, jak i energetyzujące takie jak guaranę. Dzięki temu włosy są oczyszczone, a ich pielęgnacja i ochrona jest na wysokim poziomie. Marka posiada wiele linii, które w szybki sposób niwelują najczęstsze problemy włosów. Wśród produktów znaleźć możemy: serię wygładzającą, która przeciwdziała puszeniu się włosów, nawilżającą - wysuszeniu, a linia chroniąca kolor zapewnia włosom farbowanym odżywienie i ochronę między koloryzacjami. 

Stylizacja z marką Fudge

Kosmetyki do stylizacji Fudge stworzone przez australijczyka o polskich korzeniach Terrego Sierocki nadają włosom niezwykłe utrwalenie, nie powodując nadmiernego usztywnienia włosów. Stylizacja produktami Fudge zapewni niesfornym kosmykom niezwykłą łatwość ułożenia, a dodatkowo pielęgnację. Spośród kosmetyków do stylizacji włosów Fudge możemy wyróżnić pasty do stylizacji, lakiery, woski czy spray dodający objętości.

Paintbox - kreatywna koloryzacja

Koloryzacja marki Fudge zapewnia nam produkty do kreatywnej koloryzacji włosów. O czym mowa? O linii produktów do koloryzacji włosów nie zawierających amoniaku. Paintbox marki Fudge to 10 odcieni farb stworzonych tak, że można je mieszać między sobą w celu uzyskania wymarzonego koloru. Jest to innowacyjna koloryzacja, która nie wymaga użycia wody utlenionej. Pastelowe odcienie, a może szalony mocny kolor? Teraz to możliwe w zaciszu własnego domu!

Innowacyjne, kreatywne produkty zapewniające każdemu to, czego potrzebuje, począwszy od pielęgnacji, poprzez stylizację i koloryzację włosów. Poznaj z nami kosmetyki marki Fudge, które pokochali styliści na całym świecie!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Fudge (9)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: