St.Tropez

liczba produktów: 17
St.Tropez

Poznaj markę St.Tropez czytaj

St.Tropez to marka wywodząca się z USA. W swojej ofercie posiada produkty do opalania - samoopalacze i balsamy. Według najnowszego badania niezależnego instytutu Kantar to właśnie marka St.Tropez uzyskała tytuł najbardziej zaufanej marki produktów do opalania premium w USA. Dlaczego? 

Co wyróżnia produkty marki St.Tropez?

Głównymi produktami brandu są kosmetyki do opalania, ale nie to jest najważniejsze. To ludzie, ich samoocena, akceptacja jest dla marki ważniejsza. Marka poprzez swoje produkty chce wnieść radość zarówno tą wewnętrzną, jak i zewnętrzną. To właśnie dzięki kosmetykom St.Tropez każda z nas ma poczuć się dobrze w swojej skórze.

Poznaj kosmetyki St.Tropez!

Marka w swojej ofercie posiada szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała i opalania przeznaczoną do każdego odcienia i typu skóry. W ofercie marki znaleźć można:

  • Samoopalacze, które zapewnią naturalny efekt opalenizny utrzymujący się przez cały tydzień!

  • Produkty zapewniające stopniową opaleniznę niczym skóra muśnięta słonecznym blaskiem przeznaczone dla osób, które zaczynają się opalać.

  • Kosmetyki tylko na jedną noc. 

Delikatna opalenizna na co dzień, a może ciemniejsza cera na specjalną okazję? Sięgnij po produkty do opalania marki St.Tropez.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

St.Tropez (17)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: