liczba produktów: 26
Tangle Teezer

Dowiedz się więcej o marce Tangle Teezer czytaj

Sukces Tangle Teezer

Za sukcesem marki Tangle Teezer stoi możliwość wygodnego i pozbawionego wysiłku rozczesywania włosów. Każda ze szczotek Tangle Teezer wyposażona jest w unikalną konfigurację zębów, aby gładko przechodzić przez włosy, usunąć supły i sploty bez ciągnięcia lub szarpania. Dzięki temu można cieszyć się bezbolesnym szczotkowaniem każdego dnia. Ergonomiczny kształt szczotki pozwala na jej komfortowe użytkowanie. Szczotkowanie włosów z Tangle Teezer przyczynia się do zmniejszenia ich kruchości, rozdwajania końcówek i powstawaniu uszkodzeń mechanicznych. Szczotki te mogą być również używane do masażu skóry głowy i rozprowadzaniu produktów pielęgnacyjnych równomiernie na całych włosach, co czyni je niezwykle wszechstronnymi narzędziami. Kochane przez fryzjerów i wykorzystywane w profesjonalnych salonach na całym świecie, Tangle Teezer może być stosowany zarówno na włosach naturalnych, jak i syntetycznych.

Szczotki dla każdego

Czy nosisz włosy długie, krótkie, z pasemkami, przedłużane, afro lub dredy, Tangle Teezer jest właśnie dla Ciebie! Dostępny w wielu wariantach i barwnych kolorach zadowoli każde gusta. Szczotka Tangle Teezer jest narzędziem must-have dla każdej mamy! Uwielbiany przez dzieci, gdyż szybko pomaga im pozbyć się bolesnych doświadczeń codziennego szczotkowania włosów – z Tangle Teezer poranny koszmar zamieni się w przyjemną zabawę!

Dlaczego Tangle Teezer?

Założony i stworzony przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey, Tangle Teezer był bez większego sukcesu zaprezentowany w 2007 roku w programie telewizyjnym Dragon’s Den. Po tym czasie marka zbierała same nagrody jedna po drugiej w dziedzinie włosów i urody. W 2012 roku Tangle Teezer zdobył Queen’s Award for Enterprise in Innovation oraz tytuł Hair Essential in the Harper’s Bazaar Beauty Hot 100. W gronie światowych sław, które pokochały szczotki Tangle Teezer są m.in. Victoria Beckham czy Cara Delevigne. W grudniu 2013 roku markę Tangle Teezer ogłoszono 19-stą najszybciej rozwijającą się firmą w Wielkiej Brytanii.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Tangle Teezer (26)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: