liczba produktów: 51
Rahua

Dowiedz się więcej o marce Rahua czytaj

Sekret Rahua

Od wieków kobiety z plemienia Quechua-Shuar podróżowały w głąb amazońskich lasów deszczowych, gdzie zgodnie z sekretną recepturą zdobywały i tworzyły silnie odżywczy olejek, który nazwały olejkiem Rahua. W 1990 roku podzieliły się swoją wiedzą z nowojorskim stylistą Fabianem Lliguinem. Rozpoczął on badania nad olejkiem Rahua, zauważając spektakularne efekty regeneracji uwrażliwionych włosów. Zarówno suche, zniszczone, jak i osłabione włosy odzyskiwały siłę i zdrowy wygląd.

Niezwykła moc olejku Rahua…

Kluczem do niezwykłej wydajności i jakości olejku Rahua jest jego innowacyjna, molekularna struktura. Niezwykle małe cząsteczki olejku Rahua głęboko wnikają do kory włosa, naprawiając go i jednocześnie wygładzając łuski włosa. Dodatkowo produkty Rahua oparte na odżywczym olejku doskonale sprawdzają się w przypadku włosów farbowanych dodając im blasku i pogłębiając ich kolor. Olejek Rahua posiada również działanie łagodzące dla wrażliwej i podrażnionej skóry.

Dlaczego Rahua?

Firma Amazon Beauty jako światowy przedstawiciel marki Rahua, jest niezwykle dumny ze swojej wyjątkowej roli jaką pełni w budowaniu zrównoważonej, przyjaznej środowisku współpracy z amazońskimi kobietami tworzącymi cenne produkty Rahua pochodzących z takich plemion, jak: Waorani, Achuar, Quichua, Quechua i Shuar. Olej ungurahua stosowany w produktach Rahua pozyskiwany jest i przetwarzany w zgodzie z tradycyjnymi metodami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Zostało to docenione poprzez liczne nagrody jakie zostały przyznane tej marce, m.in.:

  • 2013 Winner Best Conditioner ELLE Sweden

  • 2012 Winner Best of Cosmoprof Bologna

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Rahua (51)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: