liczba produktów: 77
Nioxin

Dowiedz się więcej o marce Nioxin czytaj

Sukces Nioxin

Swój sukces Nioxin zawdzięcza niezwykłej skuteczności potwierdzonej w niezależnych badaniach – około 70% osób zauważyło już po 4 tygodniach znaczną poprawę gęstości swoich włosów. Nioxin wierzy, że odpowiednia pielęgnacja skóry głowy jest podstawą dla pięknych, mocnych i zdrowych włosów.

System 3 kroków Nioxin

Pełna pielęgnacja dla cienkich i przerzedzonych włosów złożona jest z trzech kroków, dzięki którym pasma zostają wzmocnione i zagęszczone.

KROK 1. Oczyszczanie – szampon dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia ze skóry głowy i włosów, które zatykają mieszki włosowe. Włosy stają się znacznie mocniejsze i gęstsze, a dodatkowo są lepiej przystosowane do dalszych kroków pielęgnacji.

KROK 2. Odżywianie – odżywka widocznie regeneruje włosy, nadaje im zdrowego wyglądu i sprężystości.

KROK 3. Wzmacnianie – kuracja bez spłukiwania zawierająca antyutleniacze i odżywcze roślinne substancje, które odświeżają włosy i skórę głowy, dodatkowo wzmacniając pasma.

Obok systemu trzech kroków Nioxin posiada w swojej gamie kosmetyków, produkty specjalistyczne, rozwiązujące konkretne problemy związane z przerzedzeniem włosów.

Dlaczego Nioxin?

Nioxin to numer 1 wśród kosmetyków dedykowanych włosom przerzedzonym i cienkim, polecany przez stylistów na całym świecie. Dzięki kompleksowemu podejściu do pielęgnacji włosów i skóry głowy, stworzył innowacyjne technologie wzorując się na codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Technologie te dostosowane są do indywidualnych potrzeb różnych rodzajów włosów, przez co odpowiednio wybrany system pielęgnacji zapewnia optymalne rezultaty.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Nioxin (77)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: