Naturalne maski do włosów

liczba produktów: 177
Naturalne maski do włosów

Jaka maska naturalna? czytaj

Twoje włosy są suche, zniszczone i czujesz, że potrzebują regeneracji? Ciężko jest Ci je układać i zauważasz, że zaczynają wypadać? Być może jest to wina nieodpowiedniej pielęgnacji. Co powiesz na to, aby spróbować masek naturalnych wyprodukowanych na bazie naturalnych substancji? Stosowanie ich może znacznie poprawić ich kondycję!

Jakie są efekty stosowania masek naturalnych?

Maski naturalne mają wiele zastosowań. Doskonale działają na skórę głowy, niwelują łupież i jej swędzenie. Pobudzają włosy do regeneracji i wzmacniają ich cebulki, dzięki czemu włosy nie wypadają. Dodatkowo zapobiegają rozdwajaniu się końcówek oraz sprawiają, że włosy stają się zdrowe, mocne i lśniące. W zależności od tego, z jakimi problemami się zmagamy, możemy wybrać maskę odpowiednią dla swoich potrzeb. Na opakowaniu maski do włosów zawsze znajdziemy informację o tym, do jakich włosów została ona przeznaczona, dzięki temu mamy gwarancję doboru odpowiednich składników do potrzeb naszych włosów. 

Jakie składniki znajdują się w maskach naturalnych?

Tego typu maski są bogate w zioła, ekstrakty z roślin i naturalne oleje, a są wolne od tych sztucznego pochodzenia. Wyprodukowane są one w 90 procentach ze składników pochodzenia naturalnego. Dzięki olejom, na włosach tworzy się warstwa ochronna zapewniająca im odpowiedni poziom nawilżenia. Wszystkie substancje wspomagają ich odżywienie i zapewniają naturalny połysk. Dzięki takim składnikom, włosy są oczyszczane w bezpieczny i delikatny sposób. Przykładowo: pokrzywa doskonale zwalcza łupież, szałwia wzmacnia korzenie włosa, rumianek nadaje im blask, a aloes intensywnie nawilża.

Jak często stosować maski naturalne na włosach?

Maski naturalne stosujemy 1-2 razy w tygodniu. Pozostawiamy je na włosach kilkanaście minut, a czasem dłużej, w zależności od zaleceń producenta. Nie stosujmy ich za często – możemy w ten sposób obciążyć włosy.

Duży wybór masek naturalnych znajduje się w naszym sklepie. Zobacz ofertę, przyjrzyj się ich składzie i wybierz coś, co pomoże Twoim włosom. Być może taka pielęgnacja sprawdzi się doskonale właśnie u Ciebie! 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Naturalne maski do włosów (177)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: