Cementy termiczne

liczba produktów: 5
Cementy termiczne

Dowiedz się więcej o cementach termicznych: czytaj

Cement termiczny to wyjątkowy produkt, który “cementuje”, wzmacnia i ochrania włosy. To odżywka do włosów, której celem jest ochrona i odbudowa włosów osłabionych i zniszczonych. Regeneracja włosów to główny filar i działanie kosmetyku. 

Dla kogo cement termiczny?

Dla każdego, kto często stosuje urządzenia termiczne, takie jak prostownica, suszarka, lokówka. Ale również dla wszystkich, którzy posiadają łamliwe i osłabione włosy. Produkt jest idealny do ochrony włosów w przypadku częstych stylizacji prostownicą czy lokówką. Zabezpiecza pasma, zamyka łuski i w efekcie gwarantuje zadbane, mocne i widowiskowo wyglądające pukle.

Jak działa cement termiczny?

Głównym zadaniem cementu termicznego jest odbudowa, regeneracja i wzmocnienie włókna włosa. Cement termiczny zapewnia włosom ochronę przed działaniem wysokich temperatur. Zabezpiecza je przed ciepłem emitowanym z urządzeń typu suszarka, lokówka, prostownica. Cement termiczny poprzez dobór odpowiednich składników doskonale odtwarza naturalną warstwę ochronną włosa. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju produktów jest również fakt, że produkt ten znacznie skraca czas suszenia kosmyków. Zapobiega również łamliwości i uszkodzeniu włosów. 

Systematyczne stosowanie cementu termicznego domyka łuski włosa, dzięki czemu kosmyki stają się wygładzone i bardziej lśniące.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Cementy termiczne (5)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: