liczba produktów: 21
Farby do włosów dla mężczyzn

Jakie farby do włosów dla mężczyzn? czytaj

Pojawienie się  siwych włosów na głowie dla większości Panów staje się dyskomfortem w codziennym życiu. Jednak rynek fryzjerski nie zapomniał o mężczyznach i dla nich również przygotowano koloryzację mniej inwazyjną, która w szybki sposób pomaga pozbyć się siwych włosów i wrócić do swojego naturalnego odcienia.

Jakie są rodzaje koloryzacji?

Oczywiście koloryzacja zarówno damska jak i męska składa się z kilku rodzi - trwałej, półtrwałej, semipernamentnej. Mężczyźni jednak w większości częściej korzystają z koloryzacji szybkiej zapewniającej im krycie siwych włosów. Do tego rodzaju koloryzacji możemy zaliczyć pianki i żele, którym wystarczy zaledwie 10 minut, aby odświeżyć kolor włosów oraz przykryć siwiznę. A wszystko to można w zależności od produktu wykonać przed lub po umyciu włosów.

Jaki jest sposób na najszybszą koloryzację włosów męskich?

Dla mężczyzn specjalnie przygotowano kremy pigmentacyjne, który w szybki sposób pomaga Panom w niwelowaniu siwych włosów. Krem ten stosuje się jak szampon, gdzie przy każdym myciu wchłania się odrobina pigmentu pokrywając tym samym siwe kosmyki. Działa on w ten sposób, że wypełnia luki po naturalnym pigmencie włosów. Ten typ koloryzacji zapewnia naturalne odświeżenie włosów.

Wskazówka dotycząca koloryzacji włosów męskich

Jeśli jednak kolor włosów Cię nie zadowala i chciałbyś radykalnie go zmienić sięgnij najpierw po koloryzację półtrwałą (zmywalną po kilku myciach), aby przekonać się czy na pewno wybrany kolor jest tym który oczekiwałeś. Jeśli się upewnisz, skorzystaj z koloryzacji trwałej.

Farbowanie włosów z pewnością nie jest czymś czego Panowie powinni się obawiać czy wstydzić. Taki zabieg może znacznie poprawić wygląd i komfort codziennego życia. . Wybierajcie produkty przeznaczone dla mężczyzn, gdyż dzięki temu w szybki, ale jednocześnie delikatny sposób będziecie mogli zmienić coś w swoim wyglądzie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie między innymi doskonałe kremy pigmentacyjne, które zakryją każdy siwy włos.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Farby do włosów dla mężczyzn (21)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: