Odżywki do paznokci i skórek

liczba produktów: 8
Odżywki do paznokci i skórek

Jakie odżywki do paznokci i skórek? czytaj

Perfekcyjny manicure czy pedicure możemy uzyskać zarówno z pomocą kosmetyczki, jak i wykonując ten zabieg same w domu. Na nic jednak zdadzą się umiejętności, kiedy płytka paznokciowa będzie krucha i łamliwa. W przypadku malowania paznokci (nie ważne, czy to za pomocą lakieru, hybrydy czy żelu) bardzo ważna jest również pielęgnacja paznokci. W naszym sklepie znajdziecie odżywki do paznokci i skórek, które wzmacniają płytkę paznokciową i pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego manicure. 

Odżywki do paznokci

Uwielbiamy mieć długie paznokcie, jednak ich zapuszczenie często jest dla nas nie lada wyzwaniem. Płytka może się rozdwajać, łamać, być przesuszona. Czasem powstają na niej przebarwienia, zaczyna żółknąć. Co zrobić, aby przywrócić jej piękny wygląd? Zaopatrzmy się we wzmacniającą odżywkę. Szukajmy w niej keratyny, krzemu, wapnia, magnezu, witaminy B. W odżywieniu paznokci pomogą nam również preparaty na bazie naturalnych olejków. Ciekawym produktem są musujące kulki do manicure, które również odżywiają, wygładzają i nawilżają płytkę. Nie bez znaczenia dla paznokci jest również stosowana przez nas dieta. Powinna być bogata w biotynę, witaminy A i C, wapń, żelazo, cynk, kwasy omega-3 i omega-6. Podczas piłowania paznokci używajmy szklanych i papierowych pilników, zrezygnujmy z tych metalowych.

Odżywki do skórek

Występowanie suchych skórek przy paznokciach wynika z wielu czynników. Są to zwykle przyczyny zupełnie prozaiczne, jak złe warunki atmosferyczne, nieodpowiednia pielęgnacja czy brak stosowania rękawiczek ochronnych w trakcie używania detergentów. Jednak na skórki i ich kondycję wpływa również nieprawidłowo wykonany manicure czy obgryzanie paznokci. Warto zatem sięgnąć po odżywki do skórek, które w doskonały sposób zmiękczą je, nawilżą i zregenerują. Odżywki do skórek znaleźć można w wielu formach - olejki, maści, kremy. 

Jeśli Twoje paznokcie i skórki wokół nich wymagają wzmocnienia, nie bój się sięgnąć po odżywki do paznokci i skórek. Przecież tak niewiele trzeba, aby dłonie były Twoją wizytówką!
Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Odżywki do paznokci i skórek (8)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: