Kosmetyki chroniące kolor włosów

liczba produktów: 635
Kosmetyki chroniące kolor włosów

W jaki sposób chronić kolor włosów farbowanych? czytaj

W jaki sposób pielęgnować włosy farbowane?
Kosmetyki do włosów farbowanych powinny nie tylko pielęgnować włosy i dostarczać im składników odżywczych, ale również chronić kolor przed wypłukiwaniem i zabezpieczać przed blaknięciem.
  • Szampon przeznaczony do włosów farbowanych zapewnia delikatne oczyszczenie skóry głowy i włosów, przeciwdziała wypłukiwaniu koloru i odżywia je.
  • Odżywka powinna być stosowana przy każdym myciu. Włosy farbowane mają to do siebie, że często wysuszają się na długości od ucha do końcówek. W związku z tym warto stosować odżywki nawilżające, które dodatkowo chronią kolor i dodają mu blasku. W okresie letnim warto natomiast stosować odżywkę z filtrem chroniącą przed promieniowaniem UV.
  • Maska do włosów powinna być obowiązkowo stosowana raz w tygodniu. Maski mają o wiele mocniejsze działanie niż odżywki. Doskonale regenerują włosy dostarczając im mnóstwo składników odżywczych. Dodatkowo wnikają one głęboko w strukturę włosów zapewniając im odżywienie od wewnątrz.
  • Kuracje do włosów idealnie sprawdzają się w okresach kiedy włosy są znacznie osłabione, zniszczone i trudne do ułożenia. Mocna dawka skoncentrowanych składników zapewnia im natychmiastową regenerację.
  • Olejki, mgiełki nawilżające są produktami, które stosowane zarówno na suche jak i na mokre włosy nawilżą je i wygładzą.
Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Ochrona koloru (635)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: