Koloryzacja włosów

liczba produktów: 1366
Koloryzacja włosów

Dowiedz się więcej o koloryzacji włosów: czytaj

Kosmetyki do koloryzacji włosów - co musisz mieć?

Aby farbować włosy samodzielnie przy pomocy profesjonalnych produktów, musisz zaopatrzyć się w dobrze napigmetowaną, odpowiadającą Ci kolorystycznie farbę do włosów oraz kilka akcesoriów. Najważniejszym z nich jest oksydant (inaczej woda utleniona) - to on aktywuje pigment i pozwala uzyskać najlepszy efekt koloryzacji. Dodatkowo niezbędne będzie również niemetalowe naczynko do wymieszania farby z oksydantem, szpatułka oraz pędzelek, którym nałożysz barwiącą substancję na włosy.

Jaki efekt możesz uzyskać przy pomocy profesjonalnych farb do włosów?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów farb i kolorantów do włosów, które oferują różne efekty i intensywność. Najpopularniejsze są trwałe farby do włosów - to one utrzymują się na pasmach najdłużej, nie zmywają się z biegiem czasu (mogą jednak oczywiście blaknąć), są w stanie pokryć siwe włosy.

Farby półtrwałe zmywają się do 25 myć, dzięki czemu można poeksperymentować z wymarzonym odcieniem bez obaw, że pozostanie na włosach na zawsze.

Istnieją również produkty o delikatnych właściwościach koloryzujących, które tylko pokrywają wierzch włosa, nie wnikają do jego wnętrza. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się jako jednorazowe szaleństwo na bazie intensywnych i nietuzinkowych barw (np. fiolet, żółć, róż, zieleń) czy też awaryjne zatuszowanie samych odrostów (do tego służą korektory odrostów).

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Koloryzacja (1366)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: