Korektory odrostów

liczba produktów: 7
Korektory odrostów

Czym jest korektor odrostów? czytaj

Farbujesz włosy, jednak dość szybko pojawia się na nich odrost? Zbyt częsta koloryzacja nie służy ich kondycji. Co zrobić, gdy odcień włosów jest jeszcze intensywny, jednak u nasady pojawiają się prześwity naszego naturalnego koloru? Zamiast od razu sięgać po farbę, spróbuj korektorów odrostów. To produkty, dzięki którym skutecznie je zamaskujesz.

Czym charakteryzują się korektory odrostów?

Korektory odrostów rozwiązują problem jaśniejszych cebulek włosowych w okolicach przedziałku, a także pojawiających się siwych włosów. Błyskawicznie je maskują, dzięki czemu możemy cieszyć się piękną i zadbaną fryzurą. Pozwalają one zmniejszyć częstotliwość zabiegów koloryzacji. Dostępne są w wielu odcieniach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszych włosów.

Jak wygląda aplikacja korektorów odrostów?

Korektory te należy nakładać energicznym ruchem na suche włosy i rozprowadzić przy pomocy dołączonego do niego grzebyczka lub pędzelka. Pokrywamy produktem odrost od nasady włosów, aż do końca jego granicy. Korektory są odporne na ścieranie i utrzymują się przez długi czas. Jego aplikacja jest prosta i szybka, a efekty widać od razu!

Czy korektor odrostów pokryje siwe włosy?

Korektory odrostów to produkty stworzone również dla tych, którzy chcą pokryć pojawiające się siwe włosy. Często farba wypłukuje się z nich szybciej niż z ich pozostałej części. Korektor skutecznie je zakryje i odświeży kolor włosów. To doskonała alternatywa dla ich częstego farbowania, co niestety często skutkuje wysuszeniem w konsekwencji łamaniem się, wypadaniem i rozdwajaniem końcówek.

Jeżeli masz problem z odrostami, warto zaopatrzyć się w korektor. Maskuje on skutecznie odrosty i sprawi, że wydłuży się okres między kolejnymi zabiegami farbowania włosów. Sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz korektor odrostów o odcieniu odpowiednim dla siebie!

 

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Korektory odrostów (7)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: